kom logo

Kadın Plaj Pantolonu Modelleri

Kadın plaj pantolonu modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla Kom’da size bekliyor. Kadınların yaz aylarında vazgeçilmez plaj giyim ürünleri arasında yerini alan plaj pantolonu tasarımları göz alıcı modelleri ve renkleriyle şıklığınıza şıklık katacaktır.

Kom’un rahatlığa ve şıklığa önem verdiği kadın plaj pantolonu modelleriyle siz de yaz aylarında sahillerde kendi tarzınızı ortaya koyabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kadınlar için özel olarak tasarlanıp üretilen birbirinden şık ve beğeni toplayan kadın plaj pantolonu usta eller tarafından emek ve özenle hazırlanmaktadır. Kom’un plaj giyim ürünleri ile kadın tüketiciler şıklıklarını plajlara taşırken konforlu tasarımlarla sağlıklı bir rahatlığa kavuşuyor. Plaj giyim koleksiyonu ile her yaz rakipsizliğini zirveye taşıyan Kom, birbirinden farklı desen, renk, uzunluk, dikim ve tasarım özellikleriyle her yaştan kadın bedenine ve tarzına hitap ediyor.

Sizler kum, deniz, güneş üçlüsünü birbirinden şık plaj giyim ürünleriyle tamamlayabilir ve yaz aylarında deniz kenarlarında modayı takip etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yıllara meydan okuyan Kom “Önce Kom Giyilir” mottosu ile üst kalitede üretmiş olduğu kadın plaj pantolonu tasarımlarını uzun süreli kullanıma uygun ve yıpranmaya karşı dayanıklı olarak kaliteli kumaşlar kullanarak tasarlayıp üretmektedir.

Siz de Kom’un adından söz ettiren ve tasarımlarıyla beğeni toplayan plaj giyim ürünleri arasında yerini alan plaj pantolonu modelleri arasından seçiminizi yaparak stil sahibi kadınlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Irina Pantolon

Irina pantolon şık ve gösterişli tasarımıyla Kom’da size bekliyor. Beli lastikli olarak tasarlanan plaj pantolonu çiçek deseniyle göz doldurmakta. Paçada yer alan minik yırtmaç detayları kişiye giyim rahatlığı sunmaktadır. Kaliteli Kom kumaşından yapılmış olan tasarım formunu uzun sure korur. Irina pantolonu dilediğiniz Kom mayo ya da Kom bikini modeliyle kombinleyebilirsiniz.

Melissa Desenli Plaj Pantolonu

Göz kamaştıran ve beğeni toplayan Melissa desenli plaj pantolonu yumuşak ve akıcı kumaşı sayesinde son derece havadar ve hafiftir. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Boho Pantolon

Kadın plaj pantolonu modelleri arasında yerini alan Boho pantolon son derece şık ve gösterişlidir. Beli lastikli olarak tasarlanan plaj pantolonun önde bulunan yırtmaçları, kişiye giyim konforyu sağlar. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan boho pantolonu istediğiniz Kom mayo ya da Kom bikiniyle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Kaliteli Kom kumaşı kullanılarak hazırlanmış olan kadın plaj pantolonu formunu uzun süre korur.

Plaj Pantolonu Renkleri

Kom plaj pantolonları birbirinden güzel modellerinin yanı sıra beğeni toplayan renkleri ile sizleri bekliyor. İster yaz aylarının içinizi ısıtan renkleri ile tasarlanmış isterseniz de pastel tonlarla üretilmiş olan modeller arasından siz de seçiminizi yaparak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Aradığınız renklerde kadın plaj pantolonu modellerini Kom da bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Kalitenin yanı sıra rahatlığın ön planda olduğu tasarımlar internet sayfamızda sizleri bekliyor.

Plaj Pantolonu Yıkama Talimatı

Plaj pantolonu modellerinin uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uyulması son derece önemlidir.Bunun yanı sıra ürünün makine yerine elde yıkanması ömrü açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler hassas ürünler olduğu için asarak kurtulmalı ve sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması plaj pantolonunun ömrünün uzun olmasını sağlar.

Asarak kurutulması öneriler plaj pantolonlarını asla ütülemeyiniz ve kuru temizleme yapmayınız. Son olarak etiket üzerinde belirtilen yıkama talimatları dikkate alındığı takdirde plaj pantolonlarını uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

KOM Kadın Plaj Pantolonu Fiyatları

Günlük yaşamı destekleyen ve plaj konforunu arttıran tasarımları kaliteli kumaş kullanarak son teknolojiyle üreten Kom’un birbirinden şık kadın plaj pantolonu modelleri arasından seçiminizi yaparak siz de plaj şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Her zevke ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanan plaj pantolonu tasarımları kadın kullanıcıların kendine olan güvenini artırırken sahil ya da havuz kenarlarında da rahat etmelerini sağlamaktadır.Günün her saatinde ve her yerde kendini rahat hissetmeyi seven Kom kadınları, plaj giyim koleksiyonunda yer alan her bir ürüne en özel fiyatlarla sahip olabilmekte.

Kadın plaj giyiminde kaliteli ve konforlu tasarımlarıyla beğeni toplayan Kom, şıklığı ile göz kamaştıran kadın plaj pantolon modellerini sizlere özel fiyat avantajları ile sunuyor.

Daha fazlasını oku