kom logo

ERKEK İÇ GİYİM MODELLERİ

(158)
Sırala

ERKEK İÇ GİYİM MODELLERİ VE FİYATLARI

Erkek iç giyim son yılların metroseksüel erkekleri nedeniyle en az kadın iç giyim kadar önem kazanmıştır.

Şehirli, bakımlı ve kendine özen gösteren erkekler birbirinden farklı modellerdeki iç giyim ürünlerini kullanarak, kendilerini daha özel hissetmektedir.

Bu alanda da son yıllarda ürün çeşitliliği arttıkça artmıştır. Erkekler de bu çeşitlilik içinde zevklerine uygun olan ürünleri seçmektedir.

Bu yazımızda erkek iç giyiminin ürünleri hakkında detaylı bilgileri bulabilir, alışverişinizi bu bilgiler ışığında daha kolay yapabilirsiniz.

ERKEK İÇ GİYİM MODELLERİ

Erkek iç giyim modelleri hem külot hem de atlet grubunda son yıllarda daha da çeşitlenmiştir. Erkek iç çamaşırı takımı şeklinde de satın alınabilen atlet ve külotların birbirinden farklı modelleri arasından seçim yapmak tamamen zevk ve stil sahibi erkeklere kalmıştır.

Bu modellerden bazıları ve özellikleri ise şöyledir:

Domenico Çizgili Erkek Boxer

Ürün Kom’un özel ürünlerinden biridir. Pamuksu kumaşı ve özel kesimi ile rahattır, terletmez. Kaliteli kumaşı şeklini korur, tam oturur, son derece rahattır. Yumuşak ve rahat bel lastikli ve ön jile çift kat üretilmiştir. Kendinden deseni şıklık katar. Kaliteli Kom kumaşı uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturur.

Enrico V Yaka Pamuk 2 li Erkek T-shirt

Enrico V yaka t-shirt de Kom patentli bir üründür.Yüzde yüz pamuk kumaştan üretilen v yaka t-shirt, oldukça rahattır ve yüksek giyim konforu sunar. Yüksek pamuk içeriği, atletin kumaşını cilt dostu yapmıştır.

James Bisiklet Yaka 2 li Erkek T-shirt

Ürünbasic bisiklet yakadır. Yüksek giyim konforu sunan t-shirt rahatlığı ile ön plandadır.

Long Çift Düğmeli Uzun Erkek Boxer

Pamuksu kumaşı ve özel kesimi ile rahattır, terletmez. Kaliteli kumaşı şeklini korur, tam oturur, son derece rahattır. Uzun paçalı, yumuşak ve rahat bel lastikli ön kısmı düğmeli bir boxer modelidir.

Eduardo Bisiklet Yaka Basic Erkek T-shirt

Yüzde yüz pamuk kumaştan üretilen basic bisiklet yaka t-shirt, oldukça rahattır ve yüksek giyim konforu sunar.

Savage Kontrast Parçalı Erkek Sprint

Yumuşak dokulu bir slip türüdür.

Pamuksu kumaşı ve özel kesimi ile rahattır, terletmez. Kaliteli kumaşı şeklini korur, tam oturur, son derece rahattır. Ön jile çift kat üretilmiştir. Kontrast kendinden şeritli kumaşlı ile sportif görünüm katar.

Andres Modal Jakar Desen Erkek Slip

KOM’un yumuşak dokusu ile fark yaratan slip modellerindendir. Pamuksu kumaşı terletmez. Ön jile çift kattır. Kendinden desenlidir. Bedene mükemmel şekilde oturur.

Ve daha fazlası için KOM’a gelebilir, erkek iç giyim ürünleri arasından ihtiyacınız olan neyse zevkinize ve tarzınıza göre seçebilirsiniz.

Önce KOM giyilir, sonra dışarı çıkılır…

ERKEK İÇ GİYİM NEDİR?

Erkek iç giyim, slip, boxer, atlet ve t-shirt gibi ürünleri içine alan tekstil grubudur.

Her ne kadar iç giyim konusu genellikle kadınların özen gösterdikleri bir konu olarak kabul edilse de artık erkekler de bakımlı, artık erkekler de şık. Bu şıklık dış giyimde olduğu kadar iç giyimde de geçerli olalı beri üreticiler bu alandaki boşluğu farklı erkek iç giyim ürünleri ile doldurmuştur. Böylece renk renk, desen desen, model model erkek iç çamaşırları vitrinlerde yerini almıştır.

Erkek iç giyim ürünleri başta temizlik ve hijyen sağlayarak erkeklerin daha sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlar. Öte yandan da şıklık kaygısı duyan erkekler de kendi seçtikleri ürünlerle bu kaygılarından da kurtulmaktadırlar.

Bu ürünler alt ve üst giyim kategorisi olarak ayrılır. Erkek iç giyim alt kategoride slip ve boxer külotlar, üst grupta da atlet, fanila ve tişörtler yer alır.

Şimdi gelelim bu ürünlerin detaylarına:

ERKEK İÇ GİYİM T-SHİRT

Erkek iç giyim ürünlerinin ilki t-shirtler. Her ne kadar bir dış giyim ürünü olarak bilinse ve kabul edilse de tişörtler kesim itibariyle aynı zamanda iç giyim ürünüdür. Yaşı daha genç olan erkeklerin dış giyim ürünü olarak da kullandığı t-shirt dış giyim ürünlerinin altında son derece estetik durmaktadır. Genellikle kısa kollu ya da kolsuzdurlar. Farklı kumaş seçenekleri üretilmelerine rağmen pamuklu t-shirt en çok tercih edilen tişörttür. Erkek t-shirt modelleri farklı beden ölçüleri ile satışa sunulmaktadır. V yaka, bisiklet yaka ya da sıfır yaka olarak üretilirler.

ERKEK İÇ GİYİM KÜLOT

Erkek iç giyim deyince akla ilk gelen doğal olarak külotlar olmaktadır. Erkek iç giyim alt grubunu oluşturan külotlar ikiye ayrılmaktadır: Slipler ve boxerlar.

Her iki ürün türünün de sevenleri sevmeyenleri, kullananları ya da kullanmayanları bulunmaktadır.

Erkek slip, kısa, vücuda oturan iç çamaşırıdır. Uzun yıllar erkeklerin tek tercihi olan slip iç çamaşırları tahtını boxerlara kaptırsa da kullanımı günümüzde de oldukça fazladır. Her yaştan erkek ömründe en az bir kere slip giymiştir değil mi?

Boxer’lar ise icat edildikleri 1920’lerden günümüze ciddi bir evrim geçirerek günümüze gelmişlerdir.

Başlangıçta boksörler için tasarlanmış, müsabaka esnasında ringde rahat hareket edebilmeleri adına kullanılıyorken, sonraları iç çamaşırı niteliği kazanmış bu ürünler erkeklere kullanım rahatlığı sunmaları açısından tercih edilmektedir.

Boxerler sayesinde erkekler iç çamaşırı konusunda daha fazla seçeneğe sahip olurken, doğru pantolonla kombinlendiğinde, rahatlık ve konfora da kavuşurlar.

Genellikle şort biçiminde olan bu iç çamaşır türünün bel bölgesi lastiklidir ancak lastiksiz modellerinin yanı sıra biyeli ya da biyesiz modelleri de vardır. İç çamaşırının en önemli özelliği ise genital bölgede bir açıklığının olmasıdır.

Erkek iç giyim ürünleri arasından seçim yapılırken, ürünün kullananı gün boyu rahat ettirecek kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

Özellikle pamuklu kumaşların tercih edilmesi tavsiye edilirken, elastik ve modal kumaşlar da önceliğiniz olmalıdır. Doğal kumaşlardan üretilmiş külotlar alerji riskini de en aza indirmektedir.

Öte yandan kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan yapılmış erkek alt iç çamaşırları deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir.

Uzun lafın kısası erkekler külot seçerken, önce sağlık sonra rahatlığı göz önüne almalıdır.

Dört mevsim boyunca tüm kıyafetlerle birlikte kullanılabilen külotlar ile erkekler kendilerini hem çok şık hem de rahat hissetmektedirler.

ERKEK İÇ GİYİM ATLET

İç çamaşırı erkek kategorisinin bir diğer önemi kategorisi atletlerdir. 7'den 70'e her yaştan erkeğin gardırobunun olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almaktadırlar.

Kıyafetlerin altına giyilen atletler soğuk havalarda sıcak tutarak, sıcak havalarda teri emerek erkeklerin konforunu artırır. Teri emen atletler hem temizlik hissi verirken, hem de terin dış giyime taşmasını önler.

Erkek iç giyim üst kategorisinde yer alan atletler, temelde fanila olarak adlandırılırlar ve sıfır kol ve yarım kol olarak iki kategoriye ayrılırlar. Yarım kollu modeller daha çok kışın kullanılırken, kolsuz modeller yaz mevsiminin ürünüdür.

Atletlerde de en önemli konu kumaş kalitesidir. Genel olarak esnek kumaşlardan üretilirler. Pamuklu iç çamaşırı kategorisindeki atletler nefes alabilen ve teri emen yapıları ile erkeklere konfor ve rahatlık sunmaktadırlar.

ERKEK İÇ GİYİM RENKLERİ

Erkek iç giyim renkleri kadın ürünlerine göre daha standarttır.

Slip model külotlarda, siyah, beyaz, mavinin üstünlüğü tartışmasız şekilde sürerken, grinin tonları da sevilen renkler arasındadır.

Boxerlar ise daha renkli bir profil çizerler. Özellikle belli markaların boxer kreasyonunda sarı, yeşil, kırmızı gibi renkler mevcuttur. Bu renkler daha renkli iç giyim seven genç erkeklere hitap etmektedir.

Erkek üst iç giyimde de hemen hemen aynı durum mevcuttur Atletlerde üstünlük her zaman beyazdan yanadır. Siyah t-shirt ve atlet sever erkekler olsa da beyaz atlet bu alanın bir numarasıdır.

ERKEK İÇ GİYİM DESENLERİ

Erkek iç giyimde renkler daha sınırlıdır dedik, sınırlılık üst iç giyim için desenlerde de geçerlidir.

Özellikle erkek atletler düz ve desensizdir. Slip külotlar için de aynı durum geçerlidir. Düz beyaz, siyah, haki yeşil gibi renkleri kullanılırlar.

Oysa boxerlarda tam bir desen cümbüşü ve hakimiyeti vardır. Evet boxerların da düz ve desensizleri mevcuttur ama hayvan desenleri, yazılar, karikatürler, geometrik şekillerle süslenmiş olanları daha çok tercih edilmektedir.

Desenli erkek iç giyim ürünleri, iç giyiminde heyecanı ve çok renkliliği tercih edenler beylerin en önemli silahıdır.

ERKEK İÇ GİYİM YIKAMA TALİMATI

Erkeklerin rahatlıkları için tercih ettiği boxerlar için en önemli konu yıkama şeklidir. Çünkü doğru yıkama şekli ile ürünün kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. Yanlış yıkama durumunda ise hem renk değişimleri hem de şekil deformasyonları ile sıkça karşılaşılır.

Genellikle en fazla 30 derecede yıkanması gereken erkek iç giyim ürünlerinde sıkma işleminin yapılmaması gerekirken, çamaşır suyu kullanımından da kaçınılmalıdır. Kurutma işlemi asarak yapılmalıdır. Kuru temizleme de yapılmaması gereken bu ürünler düşük ısıda ütülenmelidir.

Bu talimatlara uyuması durumunda ürünün kullanım ömrü de uzayacaktır.

ERKEK İÇ GİYİM FİYATLARI

Kom’un erkek iç giyim ürünleri, çevreci teknolojileri, kaliteli kumaş ve malzeme kullanımıyla bir araya getiriyor. İncelikli olduğu kadar güçlü çizgilere sahip, her beden, her zevk ve her ihtiyaca hitap eden modeller, en uygun fiyat avantajıyla tüketicilere sunuluyor.

Siz de kaliteli ve şık Kom iç giyim ürünlerini ister mağazalarımızdan isterseniz internet sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

SSS:

Erkek iç çamaşırları ile ilgili beylerin aklına takılan pek çok soru olduğu aşikardır. Bu sorular ve cevapları aşağıda sizleri bekliyor:

En sağlıklı erkek iç çamaşırları nedir?

Erkekler için en sağlıklı iç çamaşırı doğru model ve kumaşta, vücut yapısına uygun olan iç çamaşırıdır. Özellikle boxer modelleri daha rahat hareket imkanı vermeleri ve bacakları sıkmayarak tahrişlerin önüne geçmesi açısından daha sağlıklı kabul edilmektedir.

Öte yandan iç çamaşırının kumaşı da çok önemli bir faktördür. Nefes almayan, terlemenin önüne geçmeyen, tam tersine terleten kumaşlar alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu nedenledir ki erkekler için en sağlıklı iç çamaşırı doğru kumaştan yapılmış iç çamaşırıdır. Bu da pamuklu iç çamaşırı olarak kabul edilir.

Erkekler için iç çamaşırı seçerken nelere dikkat edilmeli?

Erkek iç giyim alışverişinde en önemli konu ise doğru iç çamaşırını seçmektedir. Doğru iç çamaşırını seçmek içinse belli başlı kriterlere dikkat edilmelidir.

Erkek külot ve boxer çeşitleri arasından seçim yapılırken, ürünün, kullananı gün boyu rahat ettirecek kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktada en önemli konu kumaştır. Özellikle pamuklu kumaşların tercih edilmesi tavsiye edilirken, elastik ve modal kumaşlar da önceliğiniz olmalıdır. Doğal kumaşlardan üretilmiş erkek iç çamaşırı alt ürünlerde alerji riski de en aza iner.

Söz konusu külot ve boxerların kumaşının terletmeyen, teri içine çekebilen ve nefes alan kumaşlar olması da önemlidir.

Ayrıca erkek külotlar ne çok dar ne de çok bol olmalıdır. Zira çok dar ya da çok bol iç çamaşırı giymek çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir.

Tüm bu dediklerimiz atletler için de geçerlidir.

Neden pamuklu iç çamaşırı?

Pamuklu iç çamaşırı en sağlıklı iç çamaşırı olarak kabul edilir. Direkt cilt ile teması olan bu ürünler organik ve nefes alabilen, teri emen ürünler oldukları için cilt dostudur. Bu nedenle de iç çamaşırlarının pamuklu kumaştan tercih edilmesi tavsiye edilir.

Kaliteli boxer nasıl olmalı?

Kaliteli boxer denince doğru kumaştan üretilmiş, sağlıklı ve hijyenik boxerlar anlaşılmalıdır. Bu özellikleri ile kullanım rahatlığı sunan boxerlar erkeklerin rahat hareket etmesine de imkan vermelidir.

Pamuklu iç çamaşırı nedir?

Pamuklu iç çamaşırı, yüksek oranda pamuklu kumaştan üretilen iç çamaşırıdır. Yüzde 100 pamuk olanları en çok tercih edilmesi gereken ürünlerdir.

Daha fazlasını oku