kom logo

ERKEK ÇOCUK PLAJ GİYİM MODELLERİ

(88)
Sırala

Erkek Çocuk Plaj Giyim Modelleri ve Fiyatları

Erkek çocuk plaj giyim modelleri de artık en az babalarınınki kadar renkli ve çeşitli… Rengarenk ve birbirinden farklı desenlere sahip slip ya da şort mayolar, terlikler, şapkalar, deniz ayakkabısı, havlular, güneş gözlüğü derken çeşitlendikçe çeşitlenen plaj ürünleri ile minik beylerin gardropları da artık çok zengin bir hale gelmiştir. Bu modeller erkek çocuklarını yazın en sıcak günlerinde, yazın en eğlenceli aktivitesi olan yüzmeye ve plajda keyifli zaman geçirmeye hazırlar. Minik beyler kendilerine uygun seçilen plaj giyim ürünleri ile özgür, mutlu ve rahat hisseder. İster denizde yüzerken, ister kumda oynarken ya da güneşlenirken kullanılan bu ürünler çocukların sağlığını da düşünerek üretilmektedir. Üretici firmalar, hem her yaştan erkek çocuğunun beğenisine hem de ebeveynlerinin zevkine hitap eden ürünleri ile bu alanda neredeyse sonsuz alternatifler yaratmaktadır. Bu yazımızda bebeklikten delikanlılığa kadar erkek çocuklarının deniz kenarında şık ve rahat olmalarını sağlayacak, yüzerken güvenliklerini de göz önünde bulunduran plaj giyim ürünleri hakkında aradığınız bilgiler bulabilirsiniz. Erkek çocuk plaj giyim ürünleri nelerdir, satın alırken nelere dikkat edilmelidir, UV korumalı erkek çocuk mayosu ne işe yarar, fiyatları hangi düzeydedir gibi soruların yanıtları aşağıda sizleri bekliyor…

Erkek Çocuk Plaj Giyim Modelleri

Erkek çocuk plaj giyim modelleri gibi özellikle son yıllarda modanın gelişmesiyle birlikte oldukça çeşitlenmiştir. Hem erkek çocuklarının beğeneceği hem de ebeveynlerinin seçeceği modeller renkleri, kalıpları, desenleri ile ön plana çıkmaktadır. Tasarım itibariyle çocukların içinde rahat hareket edeceği şekilde üretilen çocuk plaj giyim modelleri slip mayo ya da şort olarak karşınıza çıkacaktır. Burada yaş faktörü de önemlidir. Daha küçük erkek çocukları için genellikle slip mayolar tercih edilirken, yaşı büyüyen çocuklar için şort mayolar tercih edilmektedir. Özellikle 6-7 yaşından sonraki erkek çocukları için şort mayolar daha revaçtadır. Çocuğunuz hangisinin içinde rahat edecekse ve hangisini beğenecekse onu tercih etmek sizin elinizde. Kom bu alanda hem çocuklara hem de anne babalara oldukça fazla seçenek sunmakta ve farklı beğenilere hitap eden erkek plaj giyim modelleri ile sektörde yer almaktadır. Kom’un dayanıklı ve esnek kumaşlardan yapılan, denizden çıkıldığında çabuk kuruyan bu sayede minik oğlunuzun üşümesinin önüne geçen bazı modelleri ve özellikleri şöyledir:

Andy Erkek Çocuk Şort Mayo

Kom’un erkek çocuk plaj giyim ürünleri arasında özel bir yeri olan Andy erkek çocuk şort mayo ayarlanabilir gizli bağcığı ve ön astarı sayesinde hareketli çocukların üzerinde her zaman rahat kullanım sağlar. Mayo kumaşı formunu uzun süre korur ve hızlı kurur. Füme, lacivert, kırmızı, saks mavisi, siyah, yeşil ve cam göbeği mavisi renk seçenekleri olan mayo 4- 16 yaş arasındaki erkek çocuklarına uygun bedenlerde üretilmektedir.

Skull Desenli Erkek Çocuk Deniz Şortu

File iç slip, yüksek giyim konforu sağlar. Ayarlanabilir ön bağı ve bel lastiği sayesinde hareketli çocukların üzerine her zaman rahat kullanım sağlar. Esnek olmayan mayo kumaşı formunu uzun süre korur ve hızlı kurur. Deniz şortu, çok uzun olmayan bir boya sahiptir. 4-14 yaş arası çocuklara uygun bedenleri vardır. Renk seçeneği ise lacivert ve sarıdır.

Strong Araba Desenli Çocuk Deniz Şortu

Bu modelin üzerindeki araba desenleri özellikle daha küçük olan erkek çocuklarlını ilgisini çekecek tarzdadır. Kırmızı, sarı ve saks mavisi renk seçenekleri ile sunulan deniz şortu, 2-12 yaş arası erkek çocuklarına uygun bedenlerde üretilmiştir. Ayarlanabilir ön bağı ve bel lastiği sayesinde hareketli çocukların üzerine her zaman rahat kullanım sağlar.

Bart Uv Korumalı Kısa Kollu Çocuk Mayo

Çocukların cilt koruması 3 yaşından itibaren etkili olmaya başladığından, 3 yaşından küçük bebeklerin ciltleri güneş ışınlarına karşı oldukça hassastır. Bu sebeple etkili bir şekilde koruma sağlamak önemlidir. Su sporları yapanlar tarafından hem suda hem de suyun dışında kullanılabilir. Kom’un en özel modellerinden biri olan Bart UV korumalı kısa kollu çocuk mayo turuncu ve yeşil renk seçeneği sunulmaktadır. Beden seçeneği ise XXS, XS, S ve M’dir. Bu mayo ile çocuklarınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz. ve daha fazlası için KOM’a gelip, ster mağazalarımızdan, isterseniz de internet sitemizden zevk ve beğenilerinize uygun ürünlerimiz arasından istediğinizi seçebilir, erkek çocuklarınızı plajdaki rahatlığını kolayca sağlayabilirsiniz...

Erkek Çocuk Plaj Giyim Ürünleri Nelerdir?

Erkek çocuk plaj giyim ürünleri, yetişkinlerin özellikle de babalarının kullandığı ürünler ile bire bir benzerlik gösterir. Hatta erkek çocuklarının plajda kullandığı ürünler babalarının kullandığı ürünlerden bile fazladır. Babaları şortunu giyip plaja inerken erkek çocukları bir çantayı dolduracak kadar çok ürünle sahilin tadına varır. Bu ürünler erkek çocuklarının yaz keyfini, heyecanını ve deniz kenarı şıklığını sağlayan ürünlerdir. Capcanlı renkleri ile çocukların enerjisini yansıtan erkek plaj giyim ürünleri ise her geçen gün çeşitlenmektedir.

Şort ya da slip mayolar, deniz terlik ya da ayakkabıları, denizden çıktıktan sonra kullanılacak rengarenk havlular, şapkalar, güneş gözlükleri… Bu bir çırpıda ard arda saydığımız tüm deniz kıyafetleri bebekliklerinden reşit oldukları yaşlara kadar tüm erkek çocuklarının plaj şıklığını sağlayan ürünlerdir. Erkek çocuk plaj giyim ürünleri bebeklikten delikanlılığa kadar kullanılır dedik. Bu sürede ürünler de sürekli değişir. Doğduktan hemen sonra bebek mayosu giydirilen bir erkek çocuğu yaşı büyüdükçe daha farklı desen ve renklere sahip mayolar, havlular, havalı güneş gözlükleri kullanmaya başlar. Özellikle çocukluktan çıkılan yaşlarda bu ürünler artık iyiden iyiye babalarının kullandığı ürünlere yaklaşır.

Güneşin ve denizin göz kamaştıran ışıltısı bu ürünlerle oğullarınıza da yansıyacaktır. Genellikle sade ve şık olan erkek çocuk plaj ürünleri her renkte ve desende karşımıza çıkar. Babalar ve oğulları bu renklilik ve çeşit bolluğunda deniz kenarında da şık ve rahat olmak için sınırsız seçeneklerde beğenilerine en uygun ürünleri tercih etmektedir. Ancak bu seçim sanıldığı kadar da kolay değildir. Zira denizi, kumu ve suyu seven erkek çocukları yazın sıcak günlerinde deniz kenarında babaları kadar havalı ve rahat olmak için yüzlerce ürün arasından seçim yapmak zorundadırlar. Öte yandan çocuklar için tercih edilen plaj giyim modellerinde kullanılan kumaşlar, çocukların nazik vücutlarına zarar vermeyecek nitelikte olmalıdır.

Farklı desen, baskı, renklerdeki erkek çocuk plaj giyim ürünleri geleceğin delikanlılarının plajlarda da cıvıl cıvıl görünmesini ve gözlerin onların üzerinde olmasını sağlayacaktır. Bebeklikten yetişkinliğe geçişe kadar kullanılabilen bu ürünler ister yüzerken, ister kumda oynarken isterse de güneşlenirken kullanılabilirler. Denize girerek hem serinleyen hem de spor yapan erkek çocukları, hem hareket kabiliyeti kazanacak hem de kendi yaş ve bedenlerine uygun giyinmenin mutluluğunu tadacaklar… Bu noktada erkek çocuk plaj giyim ürünleri seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı ufak ama önemli detaylar vardır. Öncelikle erkek çocuk mayolarının bedenine uygun olması gerekmektedir. Öte yandan esnek ve dayanıklı kumaşlardan yapılmış slip ya da şort mayolar hem uzun süre kullanım imkanı verir hem de çocuklar daha rahat hareket etme imkanı bulur.

Çabuk kuruma özelliği ise denizden çıkan çocukların üşümemesini sağlar ve bir yandan da sağlığını korur. Bu ürünlerin güneş ışınlarından koruma özelliği olması ise ekstra bir avantajdır. Tüm bu özelliklere sahip erkek çocuk mayoları yüzerken de kumda oynarken de çocukların hak ettikleri mutluluğun yakalamasını sağlar. Plaj giyim ürünleri gardroplarda fazlasıyla yer kaplayacak kadar çeşitleniyor ancak biz bu yazımızda daha erkek çocuk slip ve şort mayoları üzerinde duracağız.

UV Korumalı Mayo

Bebek ve çocuklar deniz kenarında oynarken ya da yüzerken güneşin zararlı ışınlarına maruz kalabilir. Bu noktada çocuklarını korumak isteyen anne babaların yapması gereken erkek çocukları için UV korumalı mayolar almak olmalıdır. UV korumalı mayo, yetişkinlere göre daha hassas ciltlere sahip olan erkek bebek ve çocuklar için tasarlanmış bir üründür. Hassas ciltlerini güneşin zararlı UV ışınlarından koruma amaçlıdır. Bu ürün özellikle 3 yaş öncesi erkek çocuklarında kullanılmalıdır.

3 yaşından sonra çocukların cilt koruması devreye girmektedir. UV korumalı mayolar, havuza veya denize yapılan bir atlayıştan birkaç saat sonra da zararlı güneş ışınlarını filtreleyerek UV koruması sunuyor. Bu mayolar zararlı UV ışınlarını ciddi anlamda önlemektedir. Bu işlevsel olduğu kadar şık da olan mayolar her yaştan erkek çocuklarına ihtiyaç duydukları korumayı sunmaktadır.

Çocuk Mayo

Yetişkinlere oranla daha hareketli olan erkek çocuklarının deniz kenarı ya da havuzda rahat hareket etmesi, yüzmesi ya da koşması için kullandığı mayolar hareket yeteneğini kısıtlamamalıdır. Bu nedenle dar olmaması, yeterli derecede bol olması gerekir. Özellikle paçalarını bol olması önemlidir. Yüzerken ya da kumda oynarken özgürce hareket etmek isteyen erkek çocuklarına bu özgürlüğü çocuk mayoları vermektedir. Çocuk erkek mayoları slip mayo ya da şort mayo olarak ikiye ayrılmaktadır.

Çocuk Slip Mayo

Bir erkek çocuk mayosu her şeyden önce rahat olmalıdır. Özelikle yaşı daha küçük olan çocuklar için bu rahatlığı slip mayolar sunmaktadır. Slip mayolar vücudu tam sararak küçük çocuğunuzun hem yüzerken hem de kumda oynarken ya da güneş banyosu yaparken rahat etmesini sağlar. Slip mayoda özellikle kasık kısımlarının rahat olmasına dikkat edilmelidir. Çok dar seçilecek bir slip mayo çocuğunuzun bacaklarında pişik ya da kesiklere sebep olabilir. Bunun için de slip mayo tam bedenine özellikle de kilosuna uygun olarak alınmalıdır.

Bebek Mayo

Miniklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamayan mayo türü çocuk deniz şortudur. Çok uzun ya da kısa olmayan bu deniz şortları ile minikler hem yüzebilir, hem kumda oynayabilir hem de özgürce hareket edebilir. Kediler, köpekler, köpekbalıkları, arabalar ya da çizgi film kahramanlarının üzerinde yer aldığı şort mayolar çocuğunuzun plajdaki konforunu sağlamak için üretilmiştir.

Çocuk Deniz Şortu

Bebek mayosu, bebekli ailelerin tatillerde, deniz kenarında en çok ihtiyaç duyacağı erkek bebek plaj giyim ürünleri arasında yer alır. Yüzme öğrenmesi ya da suyu hissetmesi için denize sokulan ya da kumda oynamaya bırakılan bebeklerin, suyun içinde, güneş altında ya da kumda güvende olmasını sağlayan mayolar, bebeklerin hassas ciltlerine özen gösterir. Eğer mayo deniz kenarında kullanılacaksa mutlaka UV korumalı mayo seçilmelidir. Bu mayolar çocuklarınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır. Sızdırmaz olması ise mayonun bebek bezleriyle birlikte de kullanılabilmesini de sağlar. Mayoların ailenizin minik üyelerinin bedenlerine oturması ise bebeklerin daha rahat hareket etmesi için gereklidir.

Plaj Giyim Renkleri

Erkek çocuk plaj giyim renkleri, enerjik ve canlı renkler olarak öne çıkar. Plaj ürünlerinde özellikle kırmızı, beyaz, mavi, yeşil, illaki siyah, sarı gibi renkler en çok tercih edilen renkler olarak öne çıkar. Gökkuşağının tüm renklerini içeren ürünler hem anne babalar hem de çocuklar tarafından sevilirken, çocuk mayolarında çokça kullanılır ve tercih edilir.

Plaj Giyim Desenleri

Erkek çocuk plaj giyim ürünleri desenli olarak üretildiği gibi desensiz düz de olabilir. Desenli modellerde eğlence ön plana çıkmaktadır. Renkli ve eğlenceli desenlere sahip mayolar erkek çocuklarının deniz kenarında stillerini yansıtmasına imkan verir. Erkek çocuk plaj ürünlerinde yaşa göre özellikle baskılar daha çok kullanılmaktadır. Bu baskılar da genellikle batman, superman, paw patrol, pijamaskeliler, tom ve jerry gibi çizgi film kahramanları, dinozor, köpekbalığı, köpek ya da ayıcık gibi hayvanlar, yıldızlar, geometrik desenler, meyveler, çiçekler, yazılar vb. olmaktadır. Çocukların yaşı büyüdükçe daha sade ve desensiz modeller kullanmaya başladıkları ya da desenlerin babalarının giyim ürünlerine yaklaştığı ise bilinen bir gerçektir. Bu nedenledir ki erkek çocuk plaj giyim desenleri çocukların beğenilerinin gelişimine göre, yaşları büyüdükçe değişir, farklılaşır. Hem erkek çocukları hem de anne – babaları bu değişime göre alışveriş yaptıkları için firmalar da bu noktayı gözden kaçırmadan üretim yapmaktadır.

Plaj Giyim Yıkama Talimatı

Erkek çocuk plaj ürünlerinin şeklinin ve renginin uzun süre korunması doğru bir şekilde yıkanmasına ve ürünün korunmasına bağlıdır. Yıkama talimatları genellikle ürünün üzerinde yer almaktadır. Bu talimatlara uyulduğu takdirde çocuklarınızın zevkle giydiği bu ürünleri daha uzun süre kullanabilirsiniz. Aksi takdirde renkleri solabileceği gibi, şekil değiştirmeleri ve deformasyonlar olabilir. Bu nedenle yıkama talimatlarına uyulmalıdır. Plaj ürünlerinin elde yıkanması ve asarak kurutulması tavsiye edilmektedir. Sıkma işlemi yapılmaması gereken bu ürünlerde çamaşır suyu da kullanılmamalıdır. Kuru temizleme yapılamaması gereken ürünler ütülenmemelidir. Bu talimatlara göre yıkanan erkek çocuk plaj giyim ürünleri daha uzun süre kullanılabilir.

Erkek Çocuk Plaj Giyim Fiyatları

Erkek çocuklarına deniz kenarında da rahatlığı, konforu ve şıklığı sunan plaj giyim ürünleri için farklı farklı fiyatlar söz konusu olacaktır. Hem marka, hem seçtiğiniz ürünün ne olduğu fiyatların belirlenmesinde etkili olacaktır. Bu noktada siz, zevkinize ve bütçenize en uygun ürünü bulmak isterseniz KOM mağazaları ya da internet sitesine mutlaka gelmeniz gerekir. Her zevke ve bütçeye hitap eden modelleri ve uygun fiyatları ile KOM, bu yaz plajların en havalı ve rahat erkek çocuklarının sizin çocuğunuz olmasını, en uygun fiyatları ve birbirinden renkli ürünleri ile sağlayacaktır. 

Daha fazlasını oku