kom logo

PLAJ ELBİSESİ MODELLERİ

(52)
Sırala
Beden
Renk
renkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenk
Fiyat
349349

Plaj Elbisesi Modelleri

Plaj elbisesi modelleri arıyorsanız birbirinden şık ve konforlu tasarımları Kom’da bulabilirsiniz. Yaz aylarının olmazsa olmaz giyim ürünleri arasında yerini alan plaj elbisesi modelleri ile siz de çarpıcı bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Yazın deniz, kum, güneş ve mayoların yegane tamamlayıcısı olan plaj elbisesi modelleri şıklığı seven kadınların favori parçaları arasında yerini almaktadır. Şıklığının yanı sıra kişiye sağladığı konfor ile de beğeni toplayan Kom’un rengarenk tasarımları ve dikkat çeken desenleriyle size bir tık uzaklıkta. Kaliteli Kom kumaşı kullanılarak tasarlanıp üretilen her bir giyim ürünü usta eller tarafından özen ve emekle hazırlanmaktadır. Siz de modayı takip etmek ve yaz aylarında sahillerde fırtına gibi esmek istiyorsanız birbirinden iddialı modeller sizi Kom sayfasında bekliyor. Çevre dostu üretim ve son teknolojiyi bir araya getiren Kom uzun yıllardan beri insan sağlığını ilk sıralarda tutan tasarımları ile dikkat çekmekte. Siz de kaliteli Kom ürünleri arasından seçiminizi yaparak stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Yıpranmaya karşı uzun ömürlü kumaşlar kulllanılarak tasarlanıp üretilen ürünler birbirinden güzel tasarım alternatifleri ve özel fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor. “Önce Kom giyilir, sonra plaja inilir” mottosuyla yıllara meydan okuyan Kom koleksiyonu her yaz olduğu gibi 2022 yılı yazında da yaz severleri mutlu ediyor. Siz de kaliteye ve şıklığa sahip olmak istiyorsanız Kom koleksiyonuna bakmadan tatile çıkmamanızı öneririz.

Diyo Çiçekli Siyah Plaj Elbisesi

Diyo çiçekli siyah model yumuşak, akıcı kumaşıyla son derece havadar ve hafiftir. Ayarlanabilir büzgülü göğüs altı ipi modele şık bir görünüm katar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom ürününüzü; güneş kremlerinin, güneş yağlarının,klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Rodoni Pembe Desen Kısa Tasarım

Rodoni pembe desen kısa tasarım yumuşak ve akıcı kumaşıyla oldukça havadar ve hafiftir. Ayarlanabilir büzgülü göğüs altı ipi tasarıma şık bir görünüm katmaktadır. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom ürününüzü; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Melda Düz Renk Sırtı Açık Tasarım

Melda düz renk sırtı açık model yumuşak ve akıcı kumaşıyla havadar ve hafiftir. Uzunluğu ayarlanabilen omuz askılarına sahip olan tasarım şık görünümüyle dikkat çekicidir. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom ürününüzü; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Uzun Plaj Elbisesi

Uzun tasarımlar farklı renk ve desenleriyle Kom giyim koleksiyonun da iddialı tasarımlarıyla size bekliyor. Yaz aylarının vazgeçilmez giyim ürünü olan uzun tasarımlar ile siz de şıklık merdivenlerini hızlıca tırmanabilirsiniz. Yazın iç ısıtan sımsıcak renklerinin yanı sıra sarı ve beyaz plaj elbisesi tasarımlarının ön planda olduğu koleksiyon içinden tarzınıza ve teninizin rengine hitap eden modelleri seçerek mayolarınız ile dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

Büyük Beden Plaj Elbisesi

Büyük beden arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Kom’un büyük beden kadınlar için tasarlayıp ürettiği birbirinden güzel ve özel tasarımlar arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz. Şıklığınızdan ödün vermeden hem kaliteye hem de konfora sahip olmak istiyorsanız son moda tren büyük beden plaj elbisesi modelleri Kom’da sizleri bekliyor. Farklı renk ve desen alternatifleriyle her yaştan büyük beden kadına hitap eden deniz giyim ürünleri 2022 yılı yaz aylarında sahillerde size eşlik etmek için size bir tık uzaklıkta.

Renkleri

Yaz modası ürünleri dikkat çeken ve beğeni toplayan renkleriyle size bekliyor. Rahatlığını yanı sıra yazın favori renklerini içinde barındıran tasarımlar ile siz de stil sahibi olduğunuzu deniz da ya da havuz kenarlarında ortaya koyabilirsiniz. Yaz aylarının favori renkleri arasında yer alan sarı, mavi, kırmızı, yeşil, pembe ve beyaz renk tonlarının kullanılmasıyla tasarlanan plaj elbisesi modelleriyle siz de kendinizi daha şık ve enerjik hissedebilirsiniz. Dilerseniz de siyah ve lacivert tonlarının hakim olduğu plaj elbisesi modelleriyle mayo ya da bikinilerinizi kombinleyerek kullanım yapabilirsiniz.

Yıkama Talimatı

Tasarımların yıkama talimatlarında dikkat edilmesi gereken en önemli detay tabi ki kumaşlarının hassas olduğudur. Bu nedenle ürünlerin elde yıkanması uzun ömürlü olmaları için oldukça önemlidir. Asarak kurutulması gereken ürünlere sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Ayrıca bu tasarımlar çamaşır suyuyla yıkanmamalıdır. Ütüleme ve kurutma işleminin yapılmaması önerilen Kom ürünlerinizi yıkama talimatlarına uygun olarak kullandığınız takdirde uzun yıllar gönül rahatlığı içinde kullanamaya devam edebilirsiniz.

KOM Plaj Elbisesi Fiyatları

Kom plaj elbisesi fiyatları hakkında aradığınız her şey internet sayfamızda size bekliyor. Birbirinden güzel ve özel giyim alternatiflerini Kom’da bulabilirsiniz. Hem kalitesi hem de şıklığı ile beğeni toplayan deniz giyim koleksiyonu arasında yerini alan şık tasarımlarla siz de modayı takip edebilirsiniz.

Daha fazlasını oku