kom logo

PUSH UP DESTEKLİ BİKİNİ MODELLERİ

(28)
Sırala

Destekli Bikini Modelleri | Push-Up Bikini Fiyatları

Destekli bikini Push up, göğüslerinin plajda da, daha dik ve dolgun görünmesini arzu eden kadınlar için üretilmiş en yaratıcı ve çekici çözümdür. Push up bikinilerin bir tek amacı vardır o da dolgulu yapıları ile göğüsleri daha şekilli ve büyük göstermektir. Renk renk ve desen desen destekli bikini push up ile kadınlar kendilerini deniz kenarında ya da havuzda da daha güzel ve güvenli hissetmenin yanı sıra şıklığı da yakalamaktadır. Aslında dolgulu /destekli sütyen çeşitlerinden biri olan push up’lar özel bir üretim tekniğine sahiptir. Bu özellikleri ile de kadınların ister günlük ister özel günlerde kullanımına oldukça müsaittirler.

Push Up Destekli Bikini Modelleri

Push up destekli bikini modelleri kadınların en çok tercih ettiği modeller olması itibariyle gün geçtikçe çeşitlenmektedir. Tam ya da yarım desteklileri, ipli bikini, straplez bikini, üçgen bikini, askılı bikini, boyundan bağlamalı derken modelleri arttıkça artan pushup bikiniler arasından seçim yapmak da gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu modellerden bazılarının özelliklerini aşağıda sizler için derledik. Aralarından zevkinize ve bütçenize göre seçim yapmak size kalmış…

Süper Push Up Bikini Modelleri

Göğsü çok daha büyük ve daha dolgun gösteren balenli ve kalın dolgulu kuplu bir modeldir. Küçük göğüslü kadınların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Bu modeller için extra push up’lı da denebilir.

Basic PushUp Bikini Modelleri

Basic push up bikini takımı özellikle küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Göğsü bir bedene kadar daha büyük göstermektedir. Toparlayıcı etkisi ile yanlardan taşma olmasının da önüne geçer.

Dolgulu Destekli Bikini Modelleri

Göğüs bölgesinde kap’ı bulunan dolgulu destekli bikini modelleri hem daha iri, hem de daha dik göğüs isteyen kadınlar için bire bir modeldir. Küçük göğüsleri dolgun gösteren bu model sarkmaları ve yandan taşmaları da engeller.

Lissar Desenli Yüksek Bel Dolgulu Bikini

Kom’un en özel destekli bikini push up modelleri arsında yer alan Lissar Desenli Yüksek Bel Dolgulu Bikini 36-38-40- 42 bedenlerde mavi renkli olarak sunulmaktadır. Kaplı, telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Uzunluğu ayarlanabilen askılar boyundan bağlamalıdır. Bağlamalı ipi sayesinde sırt genişliği ayarlanabilir. Göğüs ortasında ve bağlama iplerinin ucunda bulunan püskül detayı şıklık katar. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Bikini altı; yüksek beldir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur, giyim konforu sağlar.

Push Up Bikini Nedir?

Push up bikini nedir sorusunun cevabı direkt yaz tatili, deniz, kum, güneş ile ilgilidir. Zira kadınlar yaz mevsimi geldiğinde hep aynı telaşa düşerler. Bu telaşın adı ise sahilde de formda, güzel ve şık görünme telaşıdır. Şık bir mayo ya da bikini, kaliteli bir güneş gözlüğü, rahat plaj terlikleri, rengarenk pareolarla kombinlendiğinde kadınların şık görünme kaygısı ortadan kalkar. Ve kış boyunca yaza hazırlanan kadınlar mayo, mayokini ya da bikini tercihlerinden birini yaparak valizine koyduğunda yaz tatili de başlamış olur. Peki bikini giyilecekse ve kadınların göğüsleri istedikleri gibi dik ve büyük değilse ne olacak? İşte bu aşamada devreye Push up bikini girmektedir. Push up bikini, alt ve yan kısımlarında dolgusu bulunan, bu dolgular ile göğsü sıkıştırarak yukarı doğru kaldıran bikini üstüdür. En önemli özelliği göğsü yukarı kaldırmasıdır. Aynı zamanda göğsün yanlara doğru yayılmasının da önüne geçer. Kaldırma özelliği nedeniyle push up bikini olarak bilinirler. Dolgulu ya da toparlayıcı bikini olarak da adlandırılırlar. Öncelikle göğüsleri küçük olan kadınların göğüslerini daha büyük göstermek için kullandığı bu plaj ürününü tercih edenler arasında göğüslerinde sarkma olan kadınlar da vardır. Özel tekniği ile bikini üstü sarkmaları ortadan kaldırır ve kadınlar bu sayede daha dik görünen göğüslere sahip olurlar. Kadınların kendilerinde kusur olarak gördüğü bu durum, destekli bikini push up ile ortadan kalkar ve kadınlar daha dik görünen göğüsleri ile plajda boy gösterir. Push up bikiniler ile küçük göğüslü kadınlar daha büyük görünümlü göğüslere kavuşurken, sarkık göğüslü kadınlar da daha fit bir görünüme sahip olur Öte yandan push up modeller, göğüsleri dikleştirirken aynı zamanda göğüslerin fazla hareket etmesini de engeller. Bu da, daha rahat etmeyi sağlar. Push up bikinilerde doğru bedeni tercih etmek hayati önem taşımaktadır. Bu bikinilerde doğru beden, normal sütyen bedeninden 1 beden daha büyük olarak kabul edilir. Destekli bikini ile alt ve üst bölgesi arasında orantısızlık olanların bu sorunu da ortadan kalkar. Push up bikini göğüsleri daha büyük göstererek göğüs-kalça arasındaki uyumsuzluğa bir son verir Uzun lafın kısası yazın beachlerde ya da havuzda daha şık ve fit görünmenin garantisi pus up bikinilerdir. Bu nedenle de her yaştan kadın tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Push Up Bikini Takımı

Push up bikini takımlarını ister karıştır &yakıştır şeklinde altı farklı, üstü farklı, isterseniz de birbirinin takımı şeklinde satın alıp böyle kullanabilirsiniz. Zira destekli push up bikini de önemli olan bikinin üstüdür. Destekli olan üst kısımdır. Kızgın kumlardan serin sulara giderken, yüzerken, güneşlenirken ya da plajda bir şeyler yiyip içerken şıklığın ve güzelliğin zirvesinde olmak isteyen kadınlar push up bikini takımları ile hedefine daha kolay ulaşır. Özellikle vintage destekli toparlayıcı bikini ile geçmişin rüzgarına kapılmak da mümkündür. Çok da uzak olmayan bir zamanın kadınlarının güzellik anlayışına bu sayede yaklaşılmış olunurken, o dönemin modası da plajlarda yansıtılır. Kendilerini hem cinslerinden farklı hisseden kadınlar kendilerini hem daha özgür ve hem de daha özel hisseder. Dik göğüsler ve formda bir görüntüye herhangi bir estetik müdahaleye gerek kalmadan sahip olmayı kim istemez ki?

Destekli Bikini Üstü

Destekli bikini üstü, sarkık ya da küçük göğüslere daha dolgun bir görüntü kazandırır. Destekli modeller kadınlara beachlerde istedikleri fit görüntüyü verir. Bu sayede kadınlar plajda da kendilerine güvenli duruşlarını sergilemeye devam edebilirler. Destekli bikini üstü tam dolgulu olabileceği gibi yarı dolgulu da olabilir. Yarı dolgulu bikini üstü, kupların alt yarısını kaplayan ve göğüsleri olduğundan daha dolgun göstermeye yardımcı olan ek dolgu materyallerine sahip bikini üstlerini ifade etmektedir.

Destekli Push Up Bikini Üstüne Ne Giyilir?

Destekli pushup bikini üstüne, ister pareo, ister plaj elbisesi isterseniz de sadece bir gömlek giyip plajda salınabilirsiniz. Kadın plaj giyim ürünlerinin hemen hepsi destekli bikini push up ile kombinlenebilir ve ortaya tüm gözleri üzerinize çekecek plaj şıklığı çıkar. Tabi pareo ve plaj elbisesinin size sunacağı rahatlıktan söz bile etmiyoruz. Denizden çıktıktan sonra, üzerinize alacağınız pareo veya elbise ile sahilde bir kafede oturup soğuk bir şeyler içebilir, arkadaşlarınızla evinizdeymişçesine sohbet edebilirsiniz.

Neden Destekli Push Up Bikini Tercih Etmeliyim?

Destekli bikini push up son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği bikini türüdür. Bu noktada neden bu kadar çok tercih edildiği sorusu da akıllara gelebilir ya da kadınlar kendilerine “Neden destekli push up bikini tercih etmeliyim?” sorusunu sorabilirler. Bu sorunun cevabı kadınların güzellik ve estetik isteğiyle bağlantılıdır. Kendilerince kusur saydıkları küçük ya da sarkık göğüslerden herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kurtulmak isteyen kadınların kurtarıcısı destekli push up bikinilerdir. Destekli bikinin özel formu sayesinde küçük göğüsler bir bedene kadar daha büyük görünürken, sarkık olanlar da daha dik bir görünüme kavuşur. Bu seçenek göğüsleri daha güzel ve formda göstermenin en pratik ve maliyetsiz yoludur dersek yalan söylemiş olmayız. Bu kusursuz görüntü de kadınların kendini daha güzel ve özel hissetmesini sağlar.

Destekli Bikini Renkleri

Destekli bikini renkleri yazın enerjisini ve güneşin canlılığını taşıyan renklerdir. Kadınların vazgeçilmez rengi siyahın burada da tartışmasız bir üstünlüğü vardır. Mavi bikini de denizin ve gökyüzünün rengini sahillere taşırken, kırmızı da her daim tercih edilen renkler arasındadır. Bordo bikini veya pembe bikini de ten renklerine uygun olarak kadınların tercih ettiği bikiniler arasında yer almaktadır. Turuncular, yeşiller, beyazlar, sarılar derken gökkuşağının tüm renkleri ve petrol mavisi, taş rengi, lacivert gibi ara renkler de kendilerini destekli bikinilerde göstermektedir. Burada seçim tamamen plajda gözlerin kendisine çevrilmesini isteyen kadınlara aittir. Destekli bikini push up modellerinde renkler kadar desenler de önemlidir. Desenli bikini tercih eden kadınlar, puantiyeler, çizgiler, çiçekler, geometrik desenler, leopar deseni gibi seçenekler arasından tercihlerini yaparlar. Tabi her bikini desenli olacak diye bir kural da yok. Sadeliği tercih eden kadınlar da düz destekli bikinileri ile sahillerde arz-ı endam eylerler.

Destekli Bikini Yıkama Talimatı

Destekli bikinilerin şeklinin ve renginin uzun süre korunması doğru bir şekilde yıkanmalarına bağlıdır. Yıkama talimatları genellikle ürünün üzerinde yer almaktadır. Bu talimatlara uyulduğu takdirde destekli bikini push up daha uzun süre kullanılabilir. Aksi takdirde renkleri solabileceği gibi, şekil deformasyonları sık karşılaşacağınız bir sorun haline gelebilir. Destekli bikini çamaşır makinesinde yıkanmamalı, sadece elde yıkama yapılmalıdır. Kurutma makinesinde kurutma işleminden de kaçınmak gerekir. Çamaşır suyu ile yıkanmaması gereken push up bikinilerin ütülenmemesi de gerekir. Tüm bu detaylar için ürünün yıkama talimatını etiketinden mutlaka okumanız ve bu talimatlara göre yıkama yapmanız gerekmektedir. Bu size ürününüzü daha uzun süre kullanma avantajı sunacaktır.

Destekli Bikini Fiyatları

KOM’un bikini model çeşitleri çevreci teknolojileri, kaliteli kumaş ve malzeme kullanımıyla bir araya getiriyor. İncelikli olduğu kadar güçlü çizgilere sahip, her beden, her zevk ve her ihtiyaca hitap eden modeller, en uygun fiyat avantajıyla tüketicilere sunuluyor. Siz de kaliteli ve şık destekli push up bikinileri ister mağazalarımızdan isterseniz internet sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

SSS:

Destekli push up bikini modelleri ile ilgili hemen her kadının aklına takılan sorular vardır. Bu sorular ve cevapları aşağıda sizleri bekliyor:

Bikini seçerken nelere dikkat edilmeli?

Bikini seçerken kadınlar öncelikle vücut tiplerine dikkat etmelidir. Vücut tipine uygun belirlenmeyen bikiniler kadınları güzel olayım derken çirkin hale getirebilir. Bu noktada yardım almak doğru sonuç alınmasında fayda sağlayacaktır. Bikininin rengini seçerken ise ten rengi göz önüne alınmalıdır. Ten rengine zıt renklerin seçilmesi en güzel sonucu verecektir. Beyaz tenli bir kadında çok güzel durabilecek canlı bir kırmızı ya da siyah bikini esmer bir tende o kadar şahane olmayabilir. Öte yandan astarsız ya da çok ince astarlı modellerde iç gösterme riski her zaman vardır. Bu nedenle satın alma sırasında astar detayına da dikkat edilmelidir. Bikininin kumaşının özellikleri de mutlaka bakılması gereken bir başka faktördür. Kolay kuruyan ve ıslaklığı emen kumaşlar seçilmelidir.

Vücut Tipine Göre Bikini ve Mayo Seçimi Nasıl Olmalı?

Bikini ve mayo seçerken kadınların vücut tiplerini mutlaka göz önüne almaları gerekmektedir. Göğüsleri, kalçaları küçük ya da büyük, beli ince ya da kalın kadınlar bu özelliklerini bilerek mayo ya da bikini seçmelidir. Vücut kusurlarını gizleyen doğru modelleri seçmek kadınların plajlarda kurtarıcısı olacaktır. Örneğin iri göğüslere sahip bir kadının straplez modellerden mutlaka kaçınması gerekir. Zira bu durumda kullanılmaları taşmalara neden olabilir, hatta istenmeyecek kazalar yaşanabilir. Veya kalçaları dolgun, beli kalın kadınlar bele tam oturan kalın kemerli modelleri seçebilirken, etekli bikini altları ile kalçalarını kapatma yolunu tercih edebilirler. Göğüsleri büyük beli kalın kadınların ise göğüsleri toparlayan ama sıkıştırmayan bikinileri tercih etmeleri daha iyi sonuçlar verecektir. Üst kısmının tek renk, alt kısmın ise daha hareketli olması dikkati göğüslerden başka noktalara çekmek açısından önemlidir. Bu vücut biçimine sahip kadınlar ince askılı ve büyük desenli modeller ile üçgen bikinilerden uzak durmalıdır. Küçük göğüslere sahip kadınlar ise destekli push up bikiniler ile daha fit bir görünüme kavuşur. Bu noktada çapraz askılı, drapeli bikiniler ile dolgulu, balenli ve kabarık göğüslü modeller küçük göğüslü kadınlar için biçilmiş kaftandır. Bacakları kısa olan bir kadının yüksek bel bikini takımı kullanması ise daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Yüksek bel bikiniler aynı zamanda beli de daha göstereceğinden kullanıcısı kadınlar açısından daha çok tercih edilmelidir.

Üçgen bikini modelini kimler tercih etmeli?

Üçgen kesimli bikiniler göğüsleri olduğundan iri gösteren modellerdir. Bu nedenledir ki bu model bikiniyi göğüsleri küçük olan kadınları kullanması tavsiye edilir. Beli kalın ve göğüsleri büyük kadınları kesinlikle üçgen bikinilerden kaçınması gerekmektedir.

Armut tipli kadınlar nasıl bikini giymeli?

Kalçaları göğüslerinden büyük, beli ince, kolları ve omuzları orantılı, basenleri nispeten büyük vücut hatlarına sahip kadınlar için armut tipli kadınlar denir. Bu vücut hatlarına sahip kadınlar destekli, straplez ve dikleştirici özelliği olan, omuzları açıkta bırakan bikini üstleri tercih edebilir. Bikinin altında ise klasik modelleri tercih etmeleri, daha geniş olan kalçaları kamufle eder. Bikini altının sade ve tek renk olması da tavsiye edilir. Etekli altlar da armut tipli kadınların kullanabileceği modeller arasındadır.

Geniş omuzlu kadınlar nasıl bikini giymeli?

Geniş omuzlu kadınlarda önemli olan dengeli bir görünüm oluşturmaktır. Düz renkli ve detayı olmayan modeller seçilmesi daha iyi olacaktır. Balenli ve kaplı bikini üstleri tercih edilebilir. Dikkati üst kısımdan uzaklaştırmak için büyük desenlerden, fırfır gibi detaylardan kaçınmak gerekir. Ayarlanabilir askılar, kalın kayışlı askılar da tercih edilebilir. Boyundan bağlı modeller de alternatifler arasında yerini alırken, göğüs kısmı V şeklindeki bikini üstlerinin geniş omuzlu kadınlarda hoş durmadığını hatırlatmak gerekir. Ayrıca straptez modeller ve üst kısmı daha iri gösterecek olan silikon destekli üstlerden de kesinlikle uzak durulmalıdır.

Daha fazlasını oku