kom logo

Jartiyer Modelleri

Jartiyer modelleri birbirinden şık ve gösterişli tasarımlarıyla Kom da sizi bekliyor. Birbirinden kaliteli ve konforlu jartiyer modelleriyle sizde şıklığı yakalarken ayrıca özgür bir şekilde hareket etmenin keyfini de sürebilirsiniz.

Kom’un birbirinden iddialı iç giyim koleksiyonunda yer alan jartiyer çeşitleri farklı bir yere ve öneme sahiptir. Kadınların kıyafetleri altından belli olmayan ve böylece giyim dünyasına ayrı bir soluk getiren jartiyerler özgürlük ve kendine güven duygularının en büyük destekçisi olarak Kom’da sizi bekliyor.

Kom, çevreci teknoloji ve kaliteli malzeme kullanımını bir araya getirerek özel lazer teknikleri ile jartiyer tasarımlarını her yaştan kadın bedeni için özenle ve emekle üretmektedir.

Jartiyer tasarımları ileri teknoloji kullanılarak farklı tekniklerle üretilmektedir. Her an her yerde konfora sahip olmanız için sizlere sunulan bu özel tasarımlarla siz de çarpıcı şıklığa sahip olabilirsiniz.

Çevre dostu üretimi son teknoloji ile buluşturan Kom, her ürün kategorisinde olduğu gibi iç giyim ürünü olan jartiyerleri kadınların şıklığı ve rahatlığının yanı sıra sağlığını da ön planda tutuyor.

Yıllara meydan okuyan markamız “Önce Kom Giyilir” mottosu ile üst kalitede iç giyim ürünlerini, uzun süreli kullanıma uygun ve yıpranmaya karşı dayanıklı olarak kaliteli kumaşlar kullanarak üretmektedir. Sizde Kom’un adından söz ettiren iç giyim koleksiyonu arasından seçiminizi yaparak iddialı ve şık kadınlar arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Ekru Bridal Dantelli Jartiyer

Ekru Bridal dantelli jartiyer, oldukça zarif ve kaliteli dantelden yapılmıştır. Tek parçadan oluşmaktadır. Kaliteli Kom kumaşı sayesinde şeklini uzun süre korur ve bedene tam oturur. Son derece rahat olan dantelli jartiyerle siz de çarpıcı bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

Siyah Bridal Dantelli Jartiyer

Siyah Bridal dantelli jartiyer, zarif ve kaliteli dantelden yapılmıştır. Tek parçadan oluşan jartiyer modeli kaliteli kom kumaşı sayesinde şeklini uzun süre korur ve bedene tam oturur. Jartiyer tasarımız son derece rahattır.

Jartiyer Nedir?

Jartiyer; bele, basene ve bacağa sıkıca oturan kumaş bantlardır. Asıl görevi çorap tutucu olan jartiyerler, ipek çorapların ortaya çıkmasıyla kadınlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Çorapların bacağı sarması ve kaymaması için belden tutturulan lastikli bantlar, kadınları büyük bir eziyetten kurtarmıştır.

Renkleri

Stilinize seksilik katacak olan jartiyer tasarımları ekru ve siyah renklerde sizlere sunulmaktadır. Kaliteli Kom kumaşından üretilen tasarımlar son derece rahat ve şıktır. Siz de ekru, siyah jartiyer ya da kırmızı jartiyer modelleri arasından tercih yaparak göz alıcı şıklığı yakalayabilirsiniz.

Desenleri

Renklerinin yanı sıra desenleri ile de beğeni toplayan jartiyer tasarımları arasından siz de size uyan ve sizi yansıtan tasarımları seçerek stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Dantelli desenleri ile kadınları kendine hayran bırakan jartiyerler Kom kalitesinde sizleri bekliyor.

Yıkama Talimatı

Jartiyer tasarımları en fazla 30 derece sıcaklıkta yıkanmalıdır. Asarak kurutulması gereken ürünlere sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Ürün yıkamasında çamaşır suyu kullanılmamalı ve ütülenmemelidir. Kuru temizleme yapılması önerilmeyen jartiyer modellerinin kurutma makinasında da kurutma işleminin yapılmaması önerilmektedir. Ürün üzerinde bulunan etikette yazan talimatlara uyarak jartiyer modelinizi uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Jartiyer Fiyatları

Kom jartiyer fiyatları hakkında merak ettiğiniz her şeyi internet sayfamızda bulabilirsiniz. Şıklığı ve göz alıcı modelleri ile siz de şıklığınıza şıklık katacağınız jartiyer tasarımları Kom sayfasında sizi bekliyor. Siz de şık ve kaliteli Kom ürünlerine sahip olmanın da keyfini sürebilirsiniz.

Her bir tasarım usta eller tarafından özen ve emele üretilmektedir. Şıklığın yanı sıra sağlığın ön planda tutulduğu iç çamaşırı ürünlerini uygun fiyat avantajları ile satın alabilir ve kaliteli jartiyer modellerine size özel fiyatlardan hemen sahip olabilirsiniz. Göz kamaştırıcı jartiyer takımları Kom’un büyülü dünyasında sizleri bekliyor.

Daha fazlasını oku