kom logo

Kombinezon Modelleri

Kombinezon modelleri göz kamaştıran tasarımlarıyla sizi bekliyor. Birbirinden şık ve gösterişli kombinezonlarla siz de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.Kom iç giyim koleksiyonu arasında yerini alan kombinezon tasarımları kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Her bir tasarım usta eller tarafından özenli bir şekilde hazırlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Gelişmiş teknoloji ve çevre dostu üretimi bir araya getiren Kom, uzun yıllardan beri iç giyim koleksiyonu sizler için hazırlamakta. Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip kombinezon modellerinin arasından siz de sizi yansıtan ve size uyan modelleri tercih ederek kombinlerinizi daha çarpıcı bir hale getirebilirsiniz. Göz alıcı tasarımlarının yanı sıra üretilen her bir iç giyim ürünü insan sağlığı ön planda tutularak üretilmektedir. Siz de kalite ve konfora özel fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız aradığınız her şey sizi Kom’da bekliyor. “Önce Kom giyilir” mottosuyla uzun yıllardır iç giyim koleksiyonu tasarlayıp üreten markamız ürünlerinin her birini yıpranmaya karşı uzun ömürlü olarak kaliteli kumaşlardan üretmektedir. Siz de iç giyim koleksiyonu arasında yerini alan kombinezon tasarımları arasından tercih yaparak modayı takip edebilir ve şıklık yarışında ilk sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

Beyaz Petty Düz Yaka Kombinezon

Beyaz Petty düz yaka kombinezon, ipeksi dokusu ile elektriklenmez. Şık tasarım hem yaz hem kış için kullanmaya uygundur. Ayarlanabilir askıları sayesine bedene mükemmel bir şekilde oturur. Pürüzsüz bir silüet için elbise ve eteklerinizle kullanabileceğiniz kombinezon kendini belli etmez. Kaliteli Kom kumaşı uzun süre formunu korur. İp askılı olan kombinezon düz olarak tasarlanmıştır. Ürünümüzü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Beyaz Eva Emy Oversize Kombinezon

Beyaz Eva Emy oversize kombinezon tasarımı ipeksi mikro kumaş yapısıyla elektriklenmez ve hem yaz hem kış için kullanmaya uygundur. Dantel detayı tasarıma şıklık katar. Büyük bedenler son derece içinde uygundur. Pürüzsüz bir silüet için elbise ve eteklerinizle kullanabileceğiniz kombinezon kendini belli etmez. Kaliteli Kom kumaşı hafiftir ve uzun süre formunu korur. Ürünümüzü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Beyaz Patricia V Yaka Mini Kombinezon

Beyaz Patricia V yaka mini kombinezon gizli cazibesi ve ipeksi dokusuyla elektriklenmez. Tasarım hem yaz hem kış için kullanmaya uygundur. Ayarlanabilir askıları sayesine bedene mükemmel bir şekilde oturur. Hafif V yakalıdır. Pürüzsüz bir silüet için elbise ve eteklerinizle kullanabileceğiniz kombinezon kendini belli etmez. Kaliteli Kom kumaşı hafiftir ve uzun süre formunu korur. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Siyah Grace Dantelli Elbise Korse Kombinezon

Siyah Grace dantelli elbise korse kombinezon, ipeksi mikro kumaş yapısıyla elektriklenmez ve hem yaz hem kış için kullanmaya uygundur. Ayarlanabilir askıları sayesine bedene mükemmel bir şekilde oturur. Dantel detayı tasarıma şıklık katar. Pürüzsüz bir silüet için elbise ve eteklerinizle kullanabileceğiniz kombinezon kendini belli etmez. Kaliteli Kom kumaşı hafiftir ve uzun süre formunu korur. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Ten Daniela Straplez Kombinezon

Ten rengi Daniela straplez kombinezon, ipeksi mikro kumaş yapısıyla elektriklenmez. Kombinezon tasarımı hem yaz hem kış için kullanmaya uygundur. Ayarlanabilir askıları sayesine bedene mükemmel bir şekilde oturur. Pürüzsüz bir silüet için elbise ve eteklerinizle kullanabileceğiniz kombinezon kendini belli etmez. Kaliteli Kom kumaşı hafiftir ve uzun süre formunu korur. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Kombinezon Nedir?

Kombinezon, bir elbise ya da eteğin altına giyilen kadın iç giyim ürünüdür. Bu tasarımlar genellikle dar askılarıyla omuzlardan sarkar ve göğüsten etek boyuna kadar uzanır. Kombinezonlar genellikle külot ya da sütyen gibi iç çamaşırların kıyafet altından görünmesini önlemek için kullanılmaktadır. Kombinezon jüpon olarak da bilinmektedir.

Kombinezon Elbise

Kombinezon elbise tasarımları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden şık ve gösterişli kombinezon elbise modelleri arasından beğendiğiniz tasarımları seçerek tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Göz kamaştırıcı kombinezon tasarımlarıyla siz de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Kombinezon Gecelik

Kombinezon gecelik tasarımları göz kamaştıran renkleri ve bedeni tamamen saran yapılarıyla sizi Kom’da bekliyor. Her biri kaliteli Kom kumaşından üretilen kombinezon tasarımları ipeksi dokuları ile son derece şık ve rahattır. Siz de sizi yansıtan tasarımları tercih ederek göz alıcı olabilirsiniz.

Jüpon

Jüpon modelleri farklı renk ve model alternatifleriyle sayfamızda sizi bekliyor. Şık ve gösterişli jüpon tasarımları ile siz de kombinlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kıyafetlerin altından belli olmayan tasarımı ve ipeksi kumaşıyla herkesin beğenisini toplayan jüpon modelleri oldukça rahat ve kullanışlıdır. Siz de modayı takip etmek ve şıklığınıza şıklık katmak için jüpon modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kombinezon Etek

Kombinezon etek modelleri birbirinden şık ve gösterişli tasarımlarıyla Kom’da sizi bekliyor. Kıyafetler altında belli olmayan ve kıyafetlerin renklerinin daha şık bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan kombinezon etek modelleriyle siz de çarpıcı bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

Hamile

Hamile kombinezon tasarımlarıyla sizde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Son derece rahat ve konforlu olan hamile kombinezon modelleri yüksek kaliteli Kom kumaşından üretilmektedir. Konforlu yapısı sayesinde oldukça kullanışlı olan kombinezon tasarımları formunu uzun süre korur.

Korse

Korseler kıyafetler altında bedeni daha şık ve sıkı göstermek için tasarlanıp üretilen ürünlerdir. Toparlama özelliği olan korse tasarımlarıyla siz de daha fit ve estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Astar

Astar tasarımları kıyafetler altında tenin ve iç çamaşırının belli olmasını engelleyen giyim ürünleridir. Kadınlar tarafında kullanılan astar tasarımları farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Siz de kıyafetlerinizi mükemmel bir hale getirmek istiyorsanız astar tasarımlarını tercih ederek kombinlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Uzun

Uzun kombinezon modelleri uzun elbiselerin altında kullanmak amacıyla üretilen tasarımlardır. Farklı renklerde üretilen uzun kombinezonlar siyah, beyaz ve ten rengi renklere sahiptir. Her biri son derece kullanışlı olan uzun kombinezon tasarımlarıyla siz de uzun elbiselerinizi daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Kısa

Kısa kombinezon tasarımları farklı renk ve modellerde Kom’da sizi bekliyor. Kısa elbise ve eteklerin altında kullanmak amacıyla tasarlanıp üretilen kısa kombinezon modelleri arasından siz de seçiminizi yaparak kıyafetlerinizi daha da şık bir hale getirebilirsiniz.

Kombinezon Renkleri

Kombinezon tasarımları siyah, beyaz ve ten renklerinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Her bir tasarım kaliteli Kom kumaşı kullanılarak üretilmektedir. Her bir kombinezon modelini kıyafetlerinizin altında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Göz kamaştırıcı renklerinin yanı sıra farklı uzunluk ve modellerde usta eller tarafından hazırlanan kombinezonlar her yaştan ve bedenden kadın tüketiciye özel olarak üretilmektedir. Siz de kıyafetlerinizin daha şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız uygun renklerde kombinezon tasarımlarını seçerek estetik bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kombinezon Yıkama Talimatı

Kombinezon modellerinin daha uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanması son derece önemlidir. Kombinezon tasarımları çamaşır makinasında yıkanacaksa en fazla 30 derece sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. Bu sayede aşınma ve yıpranmanı önüne geçilmesi sağlanır. Sıkma işlemi önerilmeyen kombinezon modellerin de ağartıcı ya da çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması ömrünün daha uzun olması için dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Ütüleme ve kuru temizleme yapılmasının önerilmediği kombinezon tasarımlarını etiketleri üzerinde belirtilen yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkadığınız takdirde uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

KOM Kombinezon Fiyatları

Kom kombinezon fiyatları modellerine göre değişmektedir. Her bir tasarım kadınlara özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Siz de stil sahibi olduğunuzu ortaya koymak ve kombinleriniz de daha iddialı olmak istiyorsanız kombinezon tasarımları sizleri bekliyor. Kaliteli ipeksi dokusu ve tene dokunan yumuşak kumaşıyla her daim kullanışlı kombinezonlarla siz de çarpıcı şıklığa kavuşabilirsiniz. Kom kombinezon modelleri özel fiyat avantajları ile sizleri sayfamızda bekliyor. Siz de kaliteye ve konfora özel fiyatlarda sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Daha fazlasını oku