kom logo

ERKEK DENİZ ŞORTU MODELLERİ

(94)
Sırala
Kategori
Renk
renkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenk
Fiyat
264264

Erkek Şort Modelleri

Erkek şort modelleri, beyefendilerin yaz aylarında sıkça kullandığı, oldukça rahat alt giyim ürünleridir. Spor giyimden günlük giyime, plaj giyiminden özen günlere kadar hemen her alanda kullanılabilen şort modelleriyle kombininiz günün her anına uyum sağlayabilir.

Şort Seçimi

Şort seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk kural ürünü kullanacağınız alandır. Spor yaparken kullanılacak tasarımlarla, denizde kullanılacak ürünlerin tasarımları kumaş ve gereksinimler bakımından farklılık gösterir. Yani plaja gidiyorsanız doğal olarak bir plaj şortu edinmelisiniz.

Erkek Spor Şort

Spor için tasarlanan ürünler fitness, yürüyüş, tenis gibi her spor dalı için farklılık gösterir. Yapacağınız spora göre şort seçimi rahat hareket etmenizi kolaylaştırarak performansınızı da artırır. Örneğin bisiklet sporu için bacaklara yapışan ve diz üstünde biten bisiklet şortları tercih edilirken, fitness için diz üstünde biten daha bol şortlar tercih edilir. Piyasada yapacağınız her spor dalı için özel tasarlanmış ürün seçenekleri bulabilirsiniz.

Erkek Mayo Şort

Şort mayo modelleri erkek plaj modasının yegâne parçasıdır. Deniz şortların içinde file iç astar kısmı ve bazı modellerde cep bulunur. Bel kısımları ise lastik yardımıyla kolayca ayarlanabilir. Mayo seçiminde kumaşın kolay kurur özellikle olması sağlık açısından önemlidir. Islak bir kıyafetin uzun süre üzerinizde kalması idrar yolu enfeksiyonundan, üşütmeye pek çok hastalığa davetiye çıkarabilir. Bu nedenle seçtiğiniz kıyafetlerin hızlı kuruma özelliğine sahip olmasında yarar vardır.

Bermuda Erkek Şort

Bermuda, boyu diz üstünde yer alan pantolonlardır. Günlük giyimde sıkça kullanılır. Kemerli ya da kemersiz olarak kullanılabilen cepli, cepsiz tasarımlara sahip onlarca farklı renk seçeneğine sahip bermuda bulabilirsiniz.

Renkleri

Erkek şort modelleri yüzlerce farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Düz renklerin yanında birden fazla renge sahip ürünler de bulmak mümkün. Siyah, ten rengi, gri, kahverengi, lacivert ve mavi en sık tercih edilen renkler olsa da yazın ruhuna uygun sarı, yeşil gibi canlı renkler de tercih edilebiliyor.

Yıkama Talimatı

Kullanacağınız her üründe önce yıkama talimatına bakma ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. Eğer kullanım ve yıkama talimatında makinaya atılmayacağı yazıyorsa mutlaka dikkate almalısınız. Bazı kumaşlar, makinanın dönme hareketi neticesinde zarar görebilir ya da sıcak su ürünü olumsuz etkileyebilir. Satın aldığınız ürünü formu bozulmadan uzun süre kullanabilmek için mutlaka yıkama talimatlarına uymalısınız.

Erkek Şort Fiyatları

Erkek şort fiyatları her bütçeye uygun farklı seçenekler sunar. Fiyatı belirleyen unsurlar ise marka, model, renk, kumaş özellikler gibi etkenlere göre değişiklik gösterir.

Sıkça Sorulan Sorular:

Erkek şort nedir?

Erkekler için tasarlanmış kısa pantolonlara şort denir. Kullanım alanlarına göre farklı kategorilerde modelleri mevcuttur. Örneğin bermuda şort erkek ne demek sorusu sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Erkekler için özel tasarlanmış, diz üstünde biten kısa şort erkek model pantolonlara bermuda ismi verilir.

Erkek kot şort boyu ne kadar olmalı?

Kot şortların dizin bir parmak üstünde, dizde ve diz altında biten farklı modelleri bulunuyor. Önemli olan sizin hangisiyle rahat ettiğinizdir. Diz üstü (kısa), diz ve diz altında biten yani uzun şort erkek modelleri bolca mevcut.

Şort fiyatları ne kadar?

Şort fiyatları kullanım alanına, modele göre farklılık gösterir. Piyasada her bütçeye uygun çeşitlilikte ürün bulabilirsiniz.

Diz altı şort ne denir?

Kısa pantolonların farklı boylarda olanları vardır. Diz üstü, diz ve diz altı boylar en çok tercih edilen boylardır. Her boy farklı bir isimle anılır. Diz üstü olanlara bermuda denirken diz altı boy olanlarına ise kapri ismi verilir. Şıkça karıştırılan erkek kargo şort modeli ise bolca cebe sahip üst kısmı bol olan şortlardır.

Kapri kaç para?

Kapriler de tıpkı diğer tüm giysiler gibi marka, model, renk, kumaş özellikleri gibi pek çok unsura göre çeşitlilik gösterir. Piyasada her bütçeye uygun kapri modeli bulabilirsiniz.

Okula giderken şort giyilir mi?

Okula giderken giyilecek kıyafetler konusunda her okulun yönetmeliği farklıdır. Devlet okullarında standart kıyafet kullanılırken özel okullar belirli günlerde ya da haftanın her günü serbest kıyafete izin verebiliyor. Dolayısıyla okulunuza şortla gidip gidemeyeceğinizi okul müdürünüzden öğrenmeniz en doğru karar olacaktır.

Kot şort nedir?

Kot genellikle mavi tonları, siyah, koyu lacivert, koyu yeşil gibi renklerde üretilen sert bir kumaş çeşididir. Bu kumaşla üretilen şortların diz üstü modelleri en sık kullanılan modellerdendir. Ancak elbette farklı boylar da bulabilirsiniz.

Erkek şort altına nasıl ayakkabı giyilir?

Şort altına nasıl ayakkabı giyileceği konusu, kombininizi tamamlamanızı sağlayacak en önemli ayrıntıdır. Kumaş bir şort altında iskarpin ayakkabı kabusunu kimse görmek istemez. Dolayısıyla deniz şortu altına terlik, kombininiz spor ise altına spor ayakkabı tercih etmelisiniz. Spor ayakkabılar hemen her şort ile güzel kombinler ortaya çıkarabilir. Ancak şık bir bermuda, chino ya da keten erkek şort ile gömlek kombinleyecekseniz altına loafer ayakkabı tercih etmeniz daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Daha fazlasını oku