kom logo

ERKEK İÇ GİYİM MODELLERİ

(76)
Sırala

ERKEK BOXER MODELLERİ VE FİYATLARI

Erkek boxer modelleri icat edildikleri 1920’lerden günümüze ciddi bir evrim geçirerek günümüze gelmişlerdir. Başlangıçta boksörler için tasarlanmış, müsabaka esnasında ringte rahat hareket edebilmeleri adına kullanılıyorken sonraları iç çamaşırı niteliği kazanmış olan bu ürünler erkeklere kullanım rahatlığı sunmaları açısından tercih edilmektedir. Boxerler sayesinde erkekler iç çamaşırı konusunda daha fazla seçeneğe sahip olurken, doğru pantolonla kombinlendiğinde, rahatlık ve konfora da kavuşurlar. Genellikle şort biçiminde olan bu iç çamaşır türünün bel bölgesi lastiklidir ancak lastiksiz modellerinin yanı sıra biyeli ya da biyesiz modelleri de vardır. İç çamaşırının en önemli özelliği ise genital bölgede bir açıklığının olmasıdır.

ERKEK BOXER MODELLERİ


Erkek boxer modelleri, bu iç çamaşırının daha çok tercih edilmesiyle birlikte farklılık göstermeye başlamıştır. Renk renk, desen desen, model model boxerlar beylerin beğenisine sunulmuştur.

Desenli

Farklı desenlere sahip erkek boxerlar sayesinde beylerin cazibesi her zaman üst seviyede olur. Stil sahibi erkeklerin tercihi olan desenli erkek boxer çeşitleri son derece çekici desen alternatifleriyle şıklıklarını tamamlar. Desenli boxer modeller sayesinde iddianız konuşur.

Dar

Dar boxer çeşitleriyle bedeninizi kavrayan ve sizi gün boyu konfor içinde tutan bir hisse sahip olmak mümkün. Yüzde yüz pamuklu, renk ve desenleriyle iddialı dar boxer modelleri vücudu saran esnek yapılarıyla özellikle yaz aylarında bacak arasında oluşabilecek tahrişin de önüne geçer.

Uzun

Erkek boxer uzun model kullanımı söz konusu ise, kullanan kişilerin bacaklarına sarılır ve pantolonların altında kullanıldığına rahatlık sağlar. Günlük hayatta erkeklerin içinde en rahat olduğu modellerden biri uzun boxerlardır.

Kısa

Kısa boy boxer modelleri ağırlıklı olarak yaz aylarında şort kullanmayı seven ve spor yapan erkeklerin kullandığı bir üründür. Ancak tabi isteğe bağlı olarak günlük hayatta da kullanılabilirler. Daha tayt görünümündedirler.

Slip

Slip, kısa, vücuda oturan iç çamaşırı ve iç giyim ürünüdür. Uzun yıllar erkeklerin tek tercihi olan slip iç çamaşırları tahtını boxerlara kaptırsa da kullanımı günümüzde de oldukça fazladır.

Contra Pamuklu Parçalı Erkek Boxer

Son derece rahat olan bu dar paçalı boxer yumuşak ve rahat, bel lastikli bir üründür. Kaliteli Kom kumaşından üretilen ürün bedene mükemmel şekilde oturarak rahatlık sağlar.

Davide Pamuklu Basic Erkek Boxer

Dar paçalı olan bu modelde, ön jile çift kat üretilmiştir. Bedene oturan boxer kullanan erkeklerin konfor düzeyini de yükseltir.

Leo Pamuklu Parçalı Erkek Boxer

Hem rahat hem şık olmak isteyenlerin tercihi, Leo pamuklu parçalı erkek boxer, konrtast şeritleri, yumuşak ve rahat bel lastikli sportif bir görünüm sunar. Ve daha fazlası için KOM’a gelebilir, erkek boxer modellerinden ihtiyacınız olan neyse zevkinize ve tarzınıza göre seçebilirsiniz. Önce KOM giyilir, sonra evden çıkılır.

BOXER NEDİR?

Boxer, kadınlar da kullansa da özellikle erkeklerin kullandığı şort şeklinde olan, çok dar olmayan iç çamaşırıdır. Önceleri iç çamaşırı konusunda sadece slip külot seçeneği olan erkekler boxerların ortaya çıkması ile birlikte tercihlerini bu yönde kullanmaya başlamışlardır. Ve günümüze geldiğinde artık slipten daha çok boksör şortundan yola çıkarak üretilen bu iç çamaşırları tercih edilir olmuştur. Çünkü erkekler de iç giyim de rahatlığın peşine düşmüşlerdir. Bu trendi gören üretici firmalar da farklı desen, renk ve modellerde boxer üreterek talebi karşılama yolunu seçmişlerdir. Günümüzde çocuk, genç ya da yaşlı fark etmez erkekler arasında kullanımı oldukça yaygın olan boxer şortlar her mevsim rahatlık, konfor ve şıklık sunar.

ERKEKLER BOXER ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Günümüzün kendine özen gösteren ve hem dış, hem iç giyimde şık olmayı hedefleyen, aynı zamanda rahatlık arayan,, üzerine bir de şık olayım diyen erkekleri, iç çamaşırı konusuna da ciddiyetle eğilmektedir. Her ne kadar alışverişlerini anneleri ya da eşleri yapsa da tercihlerini kendileri şekillendiren beyler, boxer külot giymeyi alışkanlık haline getirmişlerdir. Bu noktada en önemli konu ise doğru iç çamaşırı seçmektedir. Doğru iç çamaşırını seçmek içinse belli başlı kriterlere dikkat edilmelidir. Erkek boxer çeşitleri arasından seçim yapılırken, ürünün, kullananı gün boyu rahat ettirecek kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Yani boxer seçiminde en önemli konu kumaştır. Özellikle pamuklu kumaşların tercih edilmesi tavsiye edilirken, elastik ve modal kumaşlar da önceliğiniz olmalıdır. Doğal kumaşlardan üretilmiş boxerlar alerji riskini de en aza indirmektedir. Öte yandan kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan yapılmış boxerlar deforme olmadan uzun süre kullanım imkanı da verir. Söz konusu boxer kumaşının terletmeyen, teri içine çekebilen ve nefes alan kumaşlar olması da önemlidir. Ayrıca erkek boxer ne çok dar ne de çok bol olmalıdır. Zira çok dar ya da çok bol iç çamaşırı giymek çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Örneğin çok dar modeller bacak arasında tahrişlere ve pişiklere neden olabilirken, çok bol olanlar da rahat hareket edilmesini engeller. Uzun lafın kısası iç çamaşırı seçerken, önce sağlık sonra rahatlık göz önüne alınmalıdır.

ERKEKLER İÇİN EN SAĞLIKLI İÇ ÇAMAŞIRI NEDİR?

Erkekler için en sağlıklı iç çamaşırı doğru model ve kumaşta, vücut yapısına uygun olan iç çamaşırıdır. Özellikle boxer modelleri daha rahat hareket imkanı vermeleri ve bacakları sıkmayarak tahrişlerin önüne geçmesi açısından daha sağlıklı kabul edilmektedir. Öte yandan iç çamaşırının kumaşı da çok önemli bir faktördür. Nefes almayan, terlemenin önüne geçmeyen, tam tersine terleten kumaşlar alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu nedenledir ki erkekler için en sağlıklı iç çamaşırı doğru kumaştan yapılmış iç çamaşırıdır. Bu da daha önce de bahsettiğimiz gibi öncelikli pamuklu kumaşlardır. Ayrıca araştırmalar, sıkı ve dar külotların erkeklerde sperm sayısını düşürdüğünü ortaya koyuyor. Bu nedenle çok sıkı ve dar iç çamaşırı seçilmemelidir. Bu noktada da boxerlar en iyi sağlıklı seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.

ERKEK BOXER RENKLERİ

Erkek boxer renkleri de günümüzün moda trendleri ile farklılaşmıştır. Geçmişte daha belli ve sınırlı renklerde üretilen boxerlar artık farklı farklı renklerde üretilmektedir. En çok tercih edilen renkler ise siyah, beyaz, mavi, kırmızı olurken renk skalasındaki tüm renklerde boxer üretimi de mevcuttur. Mavi ve kırmızı gibi iddialı renklerin yanı sıra daha yalın ve daha ara tonda renkler de kullanılmaktadır. Özellikle gri tonlardaki boxer renkleri daha çok tercih edilmektedir.

ERKEK BOXER DESENLERİ

Erkek boxer modelleri sade ve tek renk olabileceği gibi renkli ve değişik desenli de olabilir. Özellikle son yıllarda farklı desenlere sahip, şık boxerlar üretilmektedir. Hatta desen seçeneği sınırsız da denebilir. Öyle ki karikatür, çizgi film kahramanları, hayvanlar gibi pek çok figür boxerler üzerinde kendine yer bulmaktadır. Erkekler de bu desenli boxer modellerine kayıtsız kalmayarak, gardroplarında onlara yer açmakta, renkli ve modaya uygun desenler sayesinde kendilerine daha da özel hissetmektedirler. Kom erkek boxerlerde şal desenler, palmiye desenleri, kamuflaj desenleri gibi pek çok seçenek arasından zevkinize uygun olanı alabilirsiniz.

ERKEK BOXER YIKAMA TALİMATI

Erkeklerin rahatlıkları için tercih ettiği boxerlar için en önemli konu yıkama şeklidir. Çünkü doğru yıkama şekli ile ürünün kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. En fazla 30 derecede yıkanması gereken boxerlarda sıkma işleminin yapılmaması gerekirken, çamaşır suyu kullanımından da kaçınılmalıdır. Kurutma işlemi asarak yapılmalıdır. Kuru temizleme de yapılmaması gereken bu ürün düşük ısıda ütülenmelidir. Bu talimatlara uyuması durumunda ürünün kullanım ömrü de uzayacaktır.

ERKEK BOXER FİYATLARI

Kom’un erkek külot modelleri içinde önemli bir yeri olan boxer çeşitleri çevreci teknolojilerle, kaliteli kumaş ve malzemeyi bir araya getiriyor. İncelikli olduğu kadar güçlü çizgilere sahip, her beden, her zevk ve her ihtiyaca hitap eden modeller, en uygun fiyat avantajıyla tüketicilere sunuluyor. Siz de kaliteli ve şık Kom boxerları ister mağazalarımızdan, isterseniz internet sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

SSS:

Boxerlar ile ilgili erkeklerin aklına takılan soruların olması kadar doğal bir şey yoktur. Her yaştan erkek için üretilen bu çamaşırlar ile ilgili akıllara takılan sorular ve cevapları aşağıda sizleri bekliyor.

Slip külot sağlıklı mı?

Slip külot da en boxer kadar sağlıklıdır. Ancak bunu için doğru ürünün seçildiğinden kesinlikle emin olunmalıdır. Kaliteli, hareket kolaylığı sağlayan, çok sıkı ve dar, malzemesinde pamuk ve likra karışımı bulunan ürünler tercih edilmediğinde slip külot sağlıksız olabilir. Ancak bu kriterler göz önüne alınırsa slip giymek hem rahat hem de sağlıklı olur.

Slip külot nedir?

Kısa, vücuda oturan iç çamaşır türüne slip denmektedir. Genellikle leğen kemiği boyunca kasık ve kaçlara kadar uzanmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler için üretilen modelleri vardır.

Boxer mı külot mu daha sağlıklı?

Slip külot ile boxer arasındaki sağlık tartışması uzun yıllardır devam ediyor. Aslında her ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır. Önemli olan doğru kumaş ve modelde üretilmiş olan iç çamaşırını bulmaktır. Doğru seçilmeyen boxer da külot da örneğin aşırı terlemeye neden olarak, bacakları tahriş edebilir, pişiklere neden olabilir.

Hangi Boxer Terletmez?

Nefes alabilen kumaşlardan yapılan boxerler terletmez. Bu kumaşlara örnek olarak pamuklu, elastik ve modal kumaşlar verilebilir. Bu kumaşlar terletmediği için herhangi bir alerjiye de neden olmazlar.

Boxer neye göre alınır?

Boxer öncelikle kullanacak kişinin vücut yapısına göre alınır. Kişinin boyu, kilosu hatta yaşı satın alma işleminde önemli kriterlerdir. Bu kriterlere göre vücuda uygun ürünlerin alınması kullanan için rahatlık sağlar. Çok dar ya da çok bol alınmış olmaları halinde kullananlar rahatlığı yakalayamaz. Kriterlere uygun boxerın alınması herhangi bir sağlık sorunu oluşmasının da önüne geçer. Ayrıca satın alma işlemi sırasında iç çamaşırının üretildiği kumaş da önemli bir kriterdir.

Boxer alırken erkekler neye dikkat etmeli?

Daha önce de üzerinde durduğumuz gibi öncelikle satın alınacak boxerın kumaşı son derece önemlidir. Kullanıcının cildini tahriş etmemesi için daha çok pamuklu ürünler tercih edilmelidir. Kişinin bedenine uygun ölçülerde seçim yapılmasına dikkat edilirken, çamaşırın boyuna da dikkat etmek gerekir. Bedene uygun olmayan bir boxer giyeni gün boyu rahatsız eder. Gereğinden küçük alınan bir çamaşır ise sıkar ve kan dolaşımını engelleyebilir, vücut nefes alamaz. Bu durum bakteri oluşumuna neden olur. Çok bol bir ürün seçilmesi durumunda ise rahat hareket imkanı vermez.

Daha fazlasını oku