kom logo

Pareo Modelleri

Pareo modelleri birbirinden şık ve konforlu tasarımlarıyla Kom’da sizi bekliyor. Plaj giyim ürünleri arasında yerini alan ve renkleriyle herkesin beğenisi toplayan pareo tasarımlarıyla siz de yaz aylarında sahillerde fırtına gibi esebilirsiniz.

Plaj giyim ürünlerinde çarpıcı tasarımlara imza atan Kom, yeni sezonda da favori pareo modellerini siz kadınlar için üretti. Farklı renk ve desen alternatifleri ile beğeni toplayan pareolarla siz de mayo ya da kombinlerinizi en iyi tamamlayabilirsiniz

Her bir pareo tasarımı usta eller tarafından özenle hazırlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Her yaştan kadın bedenine uygun şekilde tasarlanan pareolar arasından siz de sizi yansıtan ve tarzınıza uyan modelleri seçerek yaz aylarında şıklığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

İleri teknoloji ve çevre dostu üretimi bir araya getiren Kom, insan sağlığını ilk sıralarda tutarak üretimine devam etmektedir. Her bir tasarım kaliteden ödün verilmeden yüksek kaliteli kumaşlardan üretilerek konforlu hale getirilmektedir.

Uzun yıllardan beri plaj giyim ürünleri üreten Kom, “Önce Kom giyilir, sonra plaja inilir” mottosuyla ürettiği her bir tasarımı yıpranmalara karşı etkili kaliteli kumaşlardan üretmektedir. Siz de kaliteye ve konfora özel fiyatlarda sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aradığınız pareo tasarımları bir tık uzaklıkta sizi bekliyor.

Gipsy Yırtmaçlı Etek

Beli geniş lastikli uzun pareo yandan tek yırtmaçlıdır. Kaliteli Kom kumaşı uzun süre formunu korur. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Sugu Uzun Bağlamalı Pareo

Sugu uzun bağlamalı pareo tasarımı yumuşak ve akıcı kumaşa sahiptir. Tasarım son derece havadar ve hafiftir. Belden bağlamalı pareo yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiştir. Kom pareonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarınıza uygun olarak kullanınız.

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Suguli Fırfır Detay Bağlamalı Pareo

Suguli fırfır detay bağlamalı pareo yumuşak ve akıcı bir kumaşa sahiptir. Tasarım oldukça havadar ve hafiftir. Belden bağlamalı pareo fırfır detayı ile son derece şıktır. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom pareonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Pareo Nedir?

Pareo, yaz aylarında plaj giyim koleksiyonu arasında yerini alan ve tamamlayıcı olan bir giyim ürünüdür. Aslında bir bakıma baskılı, desenli ya da düz olan büyük ebatlı eşarp tarzında bir çeşit şaldır.

Kadınlar tarafından bikini ya da mayoların üzerine alınarak kullanılır. Genel olarak omuz, göğüs ya da diz kapaklarına kadar vücudu örtmek için tercih edilir. Bedenin bel veya göğüs çevresine sarıldıktan sonra düğüm atılarak sabitlenir.

Pareo Etek

Pareo etek tasarımları son derece kullanışlı ve şık tasarımlardır. Yaz aylarında sahil kenarlarında göz alıcı olan şıklığınızı Kom pareolar ile daha da şık bir hale getirebilirsiniz. Farklı renk ve desen alternatifleri ile üretilen pareo etekler özel fiyatlarla Kom’da sizi bekliyor.

Bele Bağlanan Pareo

Bele bağlanan pareo tasarımları birbirinden şık yaz renk ve desenleriyle Kom’da sizi bekliyor. Plaj giyim koleksiyonu arasında yerini alan bele bağlanan pareolar ile siz de hem şık olabilir hem de fazlalıklarınızı kamufle edebilirsiniz.

Büyük Beden Pareo

Büyük beden pareolar kilolu kadınlar için yaz aylarının kurtarıcı parçaları olarak ilk sıralarda gelmektedir. Siz de yaz aylarında plajlarda daha şık ve gösterişli olmak istiyorsanız büyük beden pareo modelleri arasından seçiminizi yaparak göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

Mayo Üstüne Pareo

Mayo üstüne pareo kullanımı yaz aylarında kadınlar tarafından en çok tercih edilen kombinlerin başında gelmektedir. Hem şıklık hem de fazlalıkları saklamak açısından ideal parçalar olan pareolar ile siz de şıklığı yakalarken ayrıca kapatmak istediğiniz bölgelerinize daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Çocuk Pareo

Çocuk pareo tasarımları farklı renk ve modellerde tasarlanıp üretilmektedir. Çocuklar için özel olarak hazırlanan pareo modelleri son derece kullanışlıdır. Siz de çocuklarınız için deniz kenarlarında kullanabilecekleri çocuk pareo tasarımlarını arıyorsanız çocuk plaj giyim koleksiyonunda aradığınız plaj giyim alternatiflerini bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Pareo

Kız çocuk pareo tasarımları bikini ve mayolarla kombin yapılarak kullanılabilir. Birbirinden şık ve gösterişli kız çocuk pareo modelleriyle çocuklarınızın sahil kenarlarında keyifle vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Renkleri

Kaliteli malzeme kullanımını usta ellerden çıkan zarif tasarımlarla buluşturan Kom’un pareo modelleri kadın tüketicileri plaj modasında son derece iddialı kılıyor.

Kom plaj giyim koleksiyonunda yer alan pareo çeşitleri kadınları gündelik yaşamlarında olduğu gibi plajlarda da stil sahibi yapıyor. İster canlı ister pastel tonlar ile üretilen pareolarla siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Her bedene uygun tasarımlarıyla kadınların kendine olan güvenini arttıran pareo modelleri Kom’un seçkin çizgileriyle plaj günlerinin rahatça keyfini sürmenize olanak tanıyor.

Yıkama Talimatı

Plaj giyim ürünü olan pareoların yıkama talimatlarında dikkat edilmesi gereken en önemli detay tabi ki kumaşlarının hassas olduğudur. Bu nedenle pareo tasarımlarının elde yıkanması uzun ömürlü olmaları için oldukça önemlidir.

Asarak kurutulması gereken pareolara sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Ayrıca pareolar çamaşır suyuyla yıkanmamalıdır. Ütüleme ve kurutma işleminin yapılmaması önerilen pareo tasarımlarını yıkama talimatlarına uygun olarak kullandığınız takdirde uzun yıllar gönül rahatlığı içinde kullanamaya devam edebilirsiniz.

KOM Pareo Fiyatları

Kom plaj giyim koleksiyonunda birbirinden güzel ve iddialı renkleriyle pareolar her zevke hitap eden tasarımlarıyla özel fiyatlardan sizleri bekliyor. Her sezon seçkin plaj giyim koleksiyonuna yeni modelleri sizler için ekleyen Kom, canlı yaz tonları kadar pastel tonları, siyah ve beyaz gibi minimal renkleri modellerine katıyor.

Kaliteli Kom kumaşından üretilen, uzun yıllar formunu koruyan tasarımlara siz de özel fiyatlardan sahip olabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Birbirinden kaliteli, şık ve seçkin pareo seçenekleri en özel fiyatlarla Kom da sizi bekliyor.

Daha fazlasını oku