kom logo

Plaj Havlusu Modelleri

Plaj havlusu modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla Kom da sizi bekliyor. Siz de kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanıp üretilmiş olan göz kamaştırıcı plaj havluları arasından seçiminizi yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Uzun yıllardan beri tüketiciler için plaj giyim koleksiyonu hazırlayan Kom, kadın ve erkekler için beğeni toplayan tasarımlara imza atmakta. Her sezon olduğu gibi 2022 yılında da yaz sezonunda da herkesin zevkine hitap eden ve son derece kullanışlı olan plaj koleksiyonu alternatifleri siz yaz severleri bekliyor. Kaliteli Kom kumaşı kullanılarak hazırlanan plaj havlusu tasarımları birbirinden güzel modellerinin yanı sıra muazzam renk alternatifleri ile sizlere bir tık uzaklıkta. Gelişmiş teknoloji ve çevre dostu üretimi bir araya getiren Kom plaj giyim ürünleriyle siz de kendinizi şık hissedebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde usta eller tarafından hazırlanan her bir havlu tasarımı kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak üretilmektedir. Her yaştan tüketici için titizlik ile tasarlanan plaj havluları arasından seçiminizi yaparak siz de stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Çevre dostu üretimi ve son teknolojiyi bir araya getiren Kom, uzun yıllardan beri dikkat çekici ve beğeni toplayan kaliteli tasarımları siz değerli tüketiciler için hazırlamakta. Her bir tasarım yıpranmaya karşı uzun ömürlü olarak kaliteli Kom kumaşları kullanılarak üretilmektedir. Siz de hem şık olmak hem de konfora sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Plaj koleksiyonu arasından size yansıtan ve tarzınıza uyan plaj havlularını seçerek modayı takip edebilirsiniz. “Önce Kom giyilir, sonra plaja inilir” mottosu ile yaz koleksiyonuna her geçen gün birbirinden iddialı tasarımları katan markamızın plaj ürünleri kaliteli kumaşlarının yanı sıra yıpranmaya karşı uzun ömürlü kullanımları ile de beğeni topluyor. Siz de hem şıklığa hem de rahatlığa size özel fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız aradığınız her şey Kom’da sizi bekliyor.

Gri Neria Çizgili Plaj Havlusu

İnce dokusuyla valizde ya da plaj çantasında yer kaplamayan, taşıması son derece kolay peştemalin su emiciliği yüksek düzeydedir. Hızlı şekilde kurur. Plaj havlu modeli pamuksu yapısıyla sağlıklı ve yumuşaktır. Kaliteli yapısı sayesinde uzun süre formunu korur. Boyutu 150 cm x 90 cm’dir. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom havlunuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarınıza uygun olarak kullanınız. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Mint Vesta Renkli Havlu

Pamuksu havlu yapısıyla sağlıklı ve yumuşaktır. Hızlı kurur. Kaliteli yapısı uzun süre formunu korur. Boyutu, 160 cm x 90 cm’dir. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan Kom havlunuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Bej Linija Havlu

Bej Linija havlu tasarımı pamuksu yapısıyla sağlıklı ve yumuşaktır. Havlu modeli son derece hızlı kurur. Kaliteli yapısı uzun süre formunu korur. Boyut; 150 cm x 90 cm’dir. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom plaj havlunuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarınıza uygun olarak kullanınız. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Kadın Plaj Havlusu

Kadın plaj havlu modelleri farklı renk ve desen alternatifleri ile sizi bekliyor. Siz de yazın plajlarda deniz ve güneşin tadını çıkartırken şıklığınız ile de dikkat çekmek istiyorsanız Kom plaj giyim koleksiyonuna bakmadan tatile gitmeyin deriz.

Erkek Plaj Havlusu

Erkek plaj havlu tasarımları dikkat çeken tasarımları ile sizi bekliyor. Dilediğiniz renk ve modelde erkek plaj havluları arasından seçiminizi yaparak modayı takip edebilir ve sahillerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Mayolarınız ile kombin yaparak kullanabileceğiniz plaj havlularınızı dilediğiniz desen ve renklerde Kom’da bulabilirsiniz.

Çocuk Plaj Havlusu

Çocuk plaj havlu modelleri yazın dikkat çekici renkleriyle sizi Kom’da bekliyor. Göz alıcı yaz renklerinin kullanılmasıyla tasarlanıp üretilen plaj havluları arasından çocuğunuzun beğeneceği desenleri seçerek onların mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Dikkat çekici renk ve desenlerinin yanı sıra kaliteli Kom kumaşıyla üretilmiş olan plaj havluları formunu uzun süre korur. Siz de plaj havlularını uzun süre ilk günkü canlılığıyla kullanmak istiyorsanız kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmanızı öneririz.

Bebek Plaj Havlusu

Bebek plaj havlu modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bebeklerin hassas tenine özel olarak tasarlanıp üretilen bebek plaj havlusu modelleri arasından siz de seçiminizi yaparak yaz aylarında doğru bir tercih yapabilirsiniz. Oldukça hassas bir tene sahip olan bebeklerin ciltlerini düşünerek ürettiğimiz her bir plaj havlu tasarımları kalite ve kontrolden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Farklı renk ve desenlere sahip plaj havlu modelleri arasından seçiminizi yaparak bebeklerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Plaj Havlusu Renkleri

Kom plaj havlu modelleriyle siz de sahillerde ve havuz kenarlarında göz alıcı şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Her biri usta eller tarafından özenle tasarlanıp üretilen havlu modelleri yaz aylarının iç ısıtan renklerinin kullanılmasıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Yazın capcanlı renklerinin ve desenlerinin kullanıldığı havlu tasarımları her yaştan tüketicinin beğeneceği modellerde tasarlanıp üretilmektedir. Siz de dikkat çeken renkleri ve rahatlığıyla kullanım kolaylığı sağlayan plaj havlusu modelleriyle sahillerde göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

Plaj Havlusu Yıkama Talimatı

Plaj havlu tasarımlarının uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak kullanılması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra plaj havlularının makine yerine elde yıkanması ömrü açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler hassas ürünler olduğu için asarak kurtulmalı ve sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması havlu tasarımlarının ömrünün uzun olmasını sağlar. Plaj havlu tasarımlarını asla ütülemeyiniz ve kuru temizleme yapmayınız. Son olarak etiket üzerinde belirtilen yıkama talimatları dikkate alındığı takdirde Kom havlu tasarımlarını uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

KOM Plaj Havlusu Fiyatları

Kom uzun yıllardan beri tasarlayıp üretmiş olduğu plaj koleksiyonu arasında yerini alan plaj havlusu siz değerli tüketiciler için özenle üretmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktadır. Yaz aylarında deniz, kum ve güneş keyfinizi daha da özel hale getirmek için plaj havlularını size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilir ve memnuniyetle kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı renk ve desen alternatifleriyle size sunulan göz kamaştırıcı plaj havlu modelleri sizleri bekliyor. Siz de yaz aylarında şık olmak ve konfora özel fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Daha fazlasını oku