kom logo

Mastektomi Mayo Modelleri ve Fiyatları

Mastektomi mayo modelleri ve fiyatları hakkında aradığınız her şeyi Kom sayfasında bulabilirsiniz. Siz de şıklığınıza şıklık katmak ve sahillerde göz kamaştırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Gelişmiş teknoloji ve çevre dostu üretimi bir araya getiren Kom uzun yıllardan beri kadınlara özel olarak mayo modellerini sizler için tasarlıyor ve beğeninize sunuyor. Mayo modelleri arasında yer alan mastektomi mayolar da çarpıcı şıklıkları ile size bir tık uzaklıkta.

Plaj modasında siz de göz kamaştırıcı olmak ve şıklığınız ile beğeni toplamak istiyorsanız klasik, modern ve spor mastektomi mayo tasarımları birbirinden güzel renkleri ile sizleri bekliyor.

Özen ve emek ile tasarlanıp üretilen her mayo modeli güzelliklerinin yanı sıra kaliteli kumaşları ve birbirinden şık desenleri ile yazın vazgeçilmez parçaları arasında ilk sırlarda yerini alıyor.

Birbirinden farklı kesim, renk ve desenleriyle tüketicilerinin plaj rahatlığını ve sağlığını ön planda tutan Kom mayo tasarımları son teknoloji ile geliştirilmiş kaliteli kumaş ve malzeme kullanılarak üstün dikim teknikleriyle hem konforlu, hem de sağlığı koruyacak şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır.

Kalitenin ve rahatlığın ön planda tutulduğu mayo tasarımları her yaştan kadın kullanıcıya hitap edecek şekilde özenle hazırlanmaktadır. Plaj giyiminde fark yaratan tasarımlara imza atan ve plaj modasının öncüsü olan Kom, kadın kullanıcılara özel dikkat çekici ve son derece kullanışlı olan mastektomi mayo tasarımlarıyla ilgili olarak geniş bir alternatif sunuyor.

Geçmişten günümüze plaj giyiminde iddialı tasarımlara imza atan Kom, “Önce Kom Giyilir Sonra Plaja Gidilir” mottosu ile üst kalitede üretmiş olduğu kadın mayo modellerini uzun süreli kullanıma uygun ve yıpranmaya karşı dayanıklı kaliteli Kom kumaşları kullanarak üretmektedir. Siz de seçiminizi yaparak şıklığınız ile sahillerde deniz ve kumun tadını çıkarırken şık olmanın da keyfini sürebilirsiniz.

Mastektomi Mayo Modelleri

Mastektomi mayo modelleri şıklıkları ile göz doldururken özel olarak tasarlanmış yapılarıyla da kişilere kullanım kolaylığı sağlamakta. Ameliyat sonrasından kadınların özgüvenlerini geri getirmeyi hedefleyen mastektomi mayolarla siz de şıklık yarışında dikkat çekici olabilirsiniz.

Teninize uyan ve tarzınızı yansıtan mayo tasarımları arasından doğru tercihi yaparak hem rahat edebilir hem de göz alıcı olabilirsiniz. Kom mastektomi mayo modelleri usta eller tarafından titizlikle en ince ayrıntıları düşünülerek hazırlanmaktadır. Oldukça rahat ve konforlu olan tasarımlar ile siz de kendinizi daha güçlü ve özgür hissedebilirsiniz.

Lacivert Mastektomi Düz Renk Toparlayıcı Mayo

Yuvarlak yakalı mayo, kaplı ve telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Sadece size özel olan mayo tasarımı ameliyat sonrasında doğal bir görünüm için gizli protezlere sahiptir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Kırmızı Mastektomi Düz Renk Toparlayıcı Mayo

Yuvarlak yakalı mayo, kaplı ve telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Sadece size özel! Ameliyat sonrası mayosu doğal bir görünüm için gizli protezlere sahiptir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve kişiye giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Mor Mastektomi Düz Renk Toparlayıcı Mayo

Yuvarlak yakalı mayo, kaplı ve telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Sadece size özel olan mayo tasarımı ameliyat sonrasında doğal bir görünüm için gizli protezlere sahiptir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Mastektomi mayo ve daha fazlası için KOM!

Mastektomi Mayo Nedir?

Mastektomi mayolar, çeşitli meme ameliyatları geçirmiş kadınlar için özel olarak tasarlanmış mayo çeşitleridir. Bazı kadınlar lumpektomi (kısmi meme alma) veya çift mastektomi geçirmiş olabilirler. Her iki durumda da bu ameliyatlar bir dereceye kadar yara izine sebep olmaktadır.

Meme ameliyatından sonra bazı kadınlar meme dokusunu gizlemek için meme formu (meme protezi olarak da bilinir) kullanarak meme şeklini yeniden kazanmaya çalışırlar. Silikondan ya da içi küçük boncuklarla dolu göğüs şeklinde keseden yapılan göğüs formları göğüs şeklini taklit ederek bu sorunun fark edilmemesini sağlarlar.

Mastektomi Toparlayıcı Mayo

Mastektomi toparlayıcı mayo arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Şıklıklarının yanı sıra ameliyat sonrasında doğal görünüm sağlayan yapısı ile kişinin daha öz güvenli olmasını sağlayan mayolarla siz de dikkat çekici olabilirsiniz.

Korseli mayo tasarımları olan toparlayıcı mayo modelleri ayrıca fazlalıkları kapatarak daha fit bir görünüm elde etmeniz de son derece etkilidir. Aradığınız mastektomi toparlayıcı mayo tasarımlarını Kom’da bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Renkleri

Mastektomi toparlayıcı mayo tasarımları gösterişli modellerinin yanı sıra birbirinden iddialı renk alternatifleriyle de kadınların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Yazın en canlı renklerinin kullanılması ile tasarlanıp üretilen mastektomi mayolar arasından siz de seçiminizi yaparak stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz de asilliğin rengi olan siyah ya da lacivert renkteki mayolar arasından tercihinizi edebilirsiniz.

Desenleri

Kom’un kadın mayo modelleri kumaş ve tasarım kalitesinin yanı sıra birbirinden şık renk ve desenleri ile tüketicileri mutlu etmeyi başarıyor. Kadın plaj giyim koleksiyonuyla Kom; sıcak yaz aylarında denizde ya da havuzda şık ve bir o kadarda konforlu olan tasarımları tüketicilerine ulaştırıyor. Modanın öncüsü olan plaj giyim tasarımlarını farklı renk, desen ve modellerde sizlere sunan Kom ile sizde rahatlığı yakalarken aynı zamanda plajda da şık olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yıkama Talimatı

Mastektomi mayo modellerinin daha uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanması son derece önemli bir detaydır.

Hassasiyeti sebebi ile genel olarak çamaşır makinesinde değil elde yıkanılması önerilen mayo tasarımları sererek kurutulmalıdır. Bunun yanı sıra sıkma işlemi önerilmediği toparlayıcı mayolarda ağartıcı ya da çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması ömrünün daha uzun olması için dikkat edilmesi gereken bir faktördür.

Ütüleme ve kuru temizleme yapılmasının önerilmediği mayoları etiketleri üzerinde belirtilen yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkadığınız takdirde uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mastektomi Mayo Fiyatları

Kom mastektomi mayo modelleri ve fiyatları hakkında aradığınız her şeyi Kom internet sayfasında bulabilirsiniz. Her biri özel olarak tasarlanıp üretilen şık ve gösterişli mastektomi mayo modellerine size özel fiyatlardan sahip olabilir ve siz de kaliteli ürünlere sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Her kiloya sahip kadın bedenine özel olarak tasarlanan ve üretilen Kom mastektomi modelleri plajda ya da havuzda kadın tüketicilerin kendilerine olan güvenini artırırken şıklıklarına şıklık katmaktadır.

Siz de kendinizi yazın deniz ya da havuzda günün her saatinde rahat ve şık hissetmek istiyorsanız Kom kadın plaj modası koleksiyonunda yer alan ürünlerden seçiminizi yapabilirsiniz. Kalitesi ile her yaz plaj modasında ilk sıralarda gelen mayo modeli çeşitleri özel fiyatlardan Kom’da sizi bekliyor.

Daha fazlasını oku