kom logo

Dolgulu Mayo Modelleri ve Fiyatları

Dolgulu mayo modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz her şeyi Kom’da bulabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu yapıda birbirinden şık ve gösterişli dolgulu mayo modellerine özel fiyatlardan hemen sahip olabilirsiniz.

Plaj giyim koleksiyonu ile her sezon olduğu gibi alkışları toplayan Kom, 2022 yaz sezonunda da kadınları mutlu etmeyi başarıyor. Siz de yazın sahillerde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken size eşlik edecek olan mayo tasarımları ile şıklık merdivenlerini hızlıca tırmanabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmez tasarımları arasında yerini alan dolgulu tasarımlar her yaştan kadının zevkine ve bedenine hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlar yapıları sayesinde vücuda tam olarak oturur ve kişiye giyim konforu sağlar.

Her bir tasarım usta eller tarafından özen ve emekle hazırlanmaktadır. Güzelliklerinin yanı sıra fonksiyonel açıdan da son derece kullanışlı olan dolgulu mayo modelleri ile siz de yazın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Son teknoloji ve çevre dostu üretimi bir araya getiren Kom uzun yıllardan beri tasarlayıp ürettiği her bir tasarımı rahatlığı ön planda tutarak üretmektedir. Bunun yanı sıra insan sağlığının da ilk sıralarda geldiği tasarımlarda kaliteli Kom kumaşları kullanılmaktadır.

“Önce Kom giyilir, sonra plaja inilir” mottosu ile çarpıcı tasarımlara imza atan Kom ürettiği her plaj giyim ürününü yıpranmalara karşı uzun ömürlü olarak tasarlayıp üretmektedir. Siz de kaliteli ve şık dolgulu mayo modellerine size özel fiyatlardan sahip olmak istiyorsanız sizi Kom’um büyülü plaj giyim koleksiyonuna bekliyoruz.

Dolgulu Mayo Modelleri

Dolgulu mayo modelleri birbirinden şık ve gösterişli tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Son moda trend tasarımların yer aldığı dolgulu plaj giyim koleksiyonu arasından tarzınıza uyan ve beğendiğiniz mayo modellerini tercih ederek çarpıcı bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

Yaz ayının favori renklerinin kullanılması ile tasarlanıp üretilen dolgulu mayo modelleri beğeni toplayan desen alternatifleriyle de trend tasarımlar arasında yerini almakta.

Mayo modelleri kaliteli kumaşlarının yanı sıra göğsü şekillendiren ve dikleştiren tasarımlarıyla kadınların estetik bir görüntüye sahip olmalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dolgulu mayolar korseli mayo olma özelliğini de taşımaktadır. Göğüslerin şekillenmesinin yanı sıra toparlayıcı özelliği ile de son derece kullanışlı tasarımlardır.

Son moda dolgulu mayo tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için Kom koleksiyonu arasında yer alan ve herkes tarafından beğeni toplayan dolgulu mayo modellerini sizler için bir araya getirdik. Siz de koleksiyonumuz arasından seçiminizi yaparak ve şıklığınıza şıklık katarak adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Siyah Lapista Aksesuarlı Dolgulu Mayo

Siyah Lapista aksesuarlı mayo tasarımı sabit kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Aksesuarı ile son derece şıktır. Sahip olduğu push-up dolgu desteği dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Uzunluğu ayarlanabilen mayonun askıları boyundan bağlamalıdır. Bağlamalı ipi sayesinde sırt genişliği kolayca ayarlanabilir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve kişiye giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanım yapınız.

Mavi Violet Düz Renk Dolgulu Mayo

Mavi Violet mayo V yaka yapıda tasarlanmış olan mayo modelidir. Telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlayan mayo, push-up dolgu desteği dekolteyi şekillendirir. Dolgulu mayo tasarımı çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak istiyorsanız kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmanızı öneririz.

Yeşil Borni Çiçek Desen Dolgulu Mayo

Yeşil Borni çiçek desen mayo sabit kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Push-up dolgu desteği dekolitenin şekillenmesini sağlar. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Uzunluğu ayarlanabilen askıları sabittir. Drapeli yapısı sayesinde vücudu şekillendirir ve kişiye fit bir görünüm sağlar. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur, giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarınıza uygun olarak kullanınız.

Pembe Line Çizgili Dolgulu Mayo

Pembe Line çizgili mayo sabit kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Push-up dolgu desteği dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Mayonun uzunluğu ayarlanabilen askıları boyundan bağlamalıdır. Yan bağlamalı ipi sayesinde genişliği ayarlanabilir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve kişiye giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Cler Siyah Desen Dolgulu Mayo

Cler siyah desen mayo sabit kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Push-up dolgu desteği dekoltenin şekillenmesini sağlar. Mayo tasarımı çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanım için uygundur. Uzunluğu ayarlanabilen askıları sabittir. Drapeli yapısı sayesinde vücudu şekillendirir ve fit bir görünüm sağlar. Elastik yapısıyla vücuda tam oturarak giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarınıza uygun kullanınız.

Siyah Sugu Tül Detaylı Dolgulu Mayo

Siyah Sugu tül detaylı mayo modeli sabit kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Push-up dolgu desteği dekoliteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Uzunluğu ayarlanabilen askılar çıkarılarak çapraz ya da düz olarak uygun formda kullanılabilir. Göğüs bölümünden sırta uzanan tül detayı tasarıma şıklık katar. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmanızı öneririz.

Siyah Lazulit Yarı Dolgulu Zebra Mayo

Siyah Lazulit yarı dolgulu zebra mayo sabit kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Push-up dolgu desteği dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanım için son derece uygundur. Uzunluğu ayarlanabilen askılar çıkarılabilir, çapraz veya düz olarak uygun formda kullanılabilir. Parıltılı kumaşa sahiptir. Zebra desenli mayoya önde bulunan pencere detayı şıklık katar. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Dolgulu mayo modelleri ve daha fazlası için KOM!

Dolgulu Mayo Nedir?

Dolgulu mayo tasarımı gereği göğüsleri destekleme özelliği olan mayo tasarımlarıdır. Bu mayolar göğüslerin daha dolgun ve biçimli görünmesini sağlar. Destekli yapısıyla göğüsleri dikleştirip daha estetik bir görünümün ortaya çıkmasını sağlar. Destek aparatları genellikle mayonun iç kumaşına sabit olacak şekilde dikilmiştir.

Dolgulu Push Up Mayo

Dolgulu push up mayo tasarımları da destekli olarak üretilmiş olan tasarımlardır. Küçük göğüslü kadınlar için ideal tasarımlar olan dolgulu push up mayolar ile dekoltenin daha şık ve gösterişli olmasını sağlarken ayrıca göğüslerin beden büyümesinde de etkilidir.

Dolgulu Straplez Mayo

Dolgulu straplez mayo tasarımları da destekli olarak tasarlanmış olan mayo modelleridir. Bu mayo modelleriyle straplez mayo seven kadın kullanıcılar şık ve gösterişli bir görüntüye sahip olabilirler.

Renkleri

Dolgulu tasarımlarla siz de sahillerde ve havuz kenarlarında göz kamaştırıcı şıklığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Her biri usta eller tarafından özenle tasarlanıp üretilen mayolar yaz aylarının iç ısıtan renklerinin kullanılmasıyla da beğeni toplamaktadır.

Kadın tüketicilerin vazgeçilmez tasarımları arasında ilk sıralarda gelen dolgulu mayolarla özgüveninizi artırırken dikkat çekici mayo tasarımlarına sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yazın capcanlı renklerinin ve desenlerinin kullanıldığı mayolar her yaştan kadın tüketicinin beğeneceği modellerde üretilmektedir. Siz de dikkat çeken renkleri ve rahatlığıyla kullanım kolaylığı sağlayan mayolarla göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

Yıkama Talimatı

Dolgulu mayo modellerinin uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak kullanılması oldukça önemlidir.Bunun yanı sıra ürünün makine yerine elde yıkanması ömrü açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler hassas ürünler olduğu için asarak kurutulmalı ve sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması mayo tasarımlarının ömrünün uzun olmasını sağlar.

Dolgulu tasarımları asla ütülemeyiniz ve kuru temizleme yapmayınız. Son olarak etiket üzerinde belirtilen yıkama talimatları dikkate alındığı takdirde dolgulu mayolarınızı uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dolgulu Mayo Fiyatları

Son teknoloji ile üretilmiş olan mayo modelleri dikkat çeken tasarımlarının yanı sıra özel fiyat avantajlarıyla Kom’da sizi bekliyor. Siz de size hitap eden tasarımları tercih ederek hem şıklığa sahip olabilir hem de kaliteli tasarımları özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz.

Her bir tasarım özenle usta eller tarafında tasarlanıp üretilmektedir. Birbirinden farklı renk ve modellerde sizlerin beğenisine sunulan dolgulu plaj giyimleriyle fark yaratabilirdiniz. Yazın keyfini çıkarmak ve şıklığa sahip olmak istiyorsanız aradığınız plaj giyim ürünleri özel fiyatlar ile Kom’da sizi bekliyor.

Daha fazlasını oku