kom logo

Büyük Beden Yüksek Bel Bikini Modelleri ve Fiyatları

Büyük beden yüksek bel bikini modelleri ve fiyatları hakkında aradığınız her şey Kom sayfasında sizi bekliyor. Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da dikkat çekici ve kullanışlı tasarımlara imza atan Kom büyük beden tasarımlarla siz de sahillerde şıklığı yakalayabilirsiniz. Çevre dostu üretim ve gelişmiş teknolojiyi birleştirerek üretim yapan Kom, büyük beden yüksek bel bikini modellerini her yaştan kadın beden ve kilosuna hitap edecek şekilde titizlikle üretmektedir. Siz de yazın deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkartırken ayrıca fit gözükmenin ve şıklık yarışında önde olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Farklı renk ve desen alternatifleriyle üretilen büyük beden yüksek bel bikini tasarımları son moda tarzda üretilmektedir. Siz de plaj koleksiyonu arasından sizi yansıtan tasarımları seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Her bir plaj giyim tasarımı usta eller tarafından özen ve emekle hazırlanmaktadır. Güzelliklerinin yanı sıra fonksiyonel açıdan da son derece kullanışlı olan yüksek bel modelleri ile siz de yazın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. “Önce Kom giyilir, sonra plaja inilir” mottosu ile yıllara meydan okuyan markamız plaj giyim ürünlerini, uzun süreli kullanıma uygun ve yıpranmaya karşı dayanıklı olarak kaliteli Kom kumaşı kullanarak üretmektedir. Siz de yazın sahillerde, şıklığınızla adınızdan söz ettirmek istiyorsanız aradığınız her şey sizi Kom sayfasında bekliyor.

Büyük Beden Yüksek Bel Bikini Modelleri

Büyük beden yüksek bel bikini modelleri birbirinden şık tasarımları ile sizleri bekliyor. Bel ve karın bölgesindeki fazlalıkları bulunan kadınlar için kurtarıcı tasarımlar arasında yerini alan yüksek bel tasarımlarla siz de hem kamufle etmek istediğiniz bölgelerini saklayabilir hem de daha şık ve estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kaliteli Kom kumaşı kullanılarak tasarlanıp üretilen büyük beden plaj giyim modelleri arasından siz de seçiminizi yaparak şık ve gösterişli bir cazibeye sahip olabilirsiniz.

Sarı Rose Gül Desen Yüksel Bel Büstiyer Modeli

Büstiyer takımı iki parçadan oluşmaktadır. Omuz askıları sabittir. Çıkarılabilir süngerleriyle kaplı ve kapsız kullanıma uygundur. Telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Tasarımın altı; yüksek bel olarak tasarlanmıştır. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Siyah Pena Çiçek Desenli Toparlayıcı Tasarım

Tasarım iki parçadan oluşmaktadır. Kapsız ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlayan takımının uzunluğu ayarlanabilen askıları sabittir. Alt tasarım kalın kenarlıdır ve katlamadan yüksel bel olarak da kullanılabilir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun ve güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Büyük beden yüksek bel bikini modelleri ve daha fazlası için KOM!

Büyük Beden Yüksek Bel Bikini Takımları

Büyük beden yüksek bel bikini takımları arıyorsanız Kom plaj giyim koleksiyonuna göz atmadan geçmeyin deriz. Birbirinden iddialı ve şık tasarımlar arasından seçiminizi yaparak siz de yaz aylarında sahillerde dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Kaliteli Kom kumaşı kullanılarak üretilen her bir parça usta eller tarafından son moda tasarımlar olarak üretilmekte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Siz de modayı takip etmek ve şıklık yarışında önde olmak istiyorsanız aradığınız her şey Kom’da sizi bekliyor.

Büyük Beden Yüksek Bel Bikini Renkleri

Büyük beden yüksek bel bikini modelleri çarpıcı tasarımlarının yanı sıra beğeni toplayan renkleri ile de herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Kaliteli malzeme kullanılarak usta eller tarafından hazırlanan zarif tasarımları kadın tüketicilerin plaj modasında da oldukça iddialı olmalarını sağlıyor. Siz de göz alıcı renkleriyle şıklığınıza şıklık katan yüksek bel tasarımları arasından seçiminizi yaparak stil sahibi olduğunuzu sahillerde ortaya koyabilirsiniz.

Yıkama Talimatı

Büyük beden yüksek bel tasarımların uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak kullanılması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra ürünün makine yerine elde yıkanması ömrü açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler hassas ürünler olduğu için asarak kurtulmalı ve sıkma işlemi uygulanmamalıdır. Çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması tasarımların ömrünün uzun olmasını sağlar. Plaj giyim ürünlerini asla ütülemeyiniz ve kuru temizleme yapmayınız. Son olarak etiket üzerinde belirtilen yıkama talimatları dikkate alındığı takdirde tasarımları uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Büyük Beden Yüksek Bel Bikini Fiyatları

Büyük beden yüksek bel bikini fiyatları hakkında aradığınız her şeye Kom sayfasından ulaşabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilmiş olan yüksek bel plaj giyim modelleri dikkat çeken tasarımlarının yanı sıra özel fiyat avantajları ile Kom’da sizleri bekliyor. Siz de tarzınıza uyan tasarımları tercih ederek hem şıklığa sahip olabilir hem de kaliteli tasarımları özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz. Her bir tasarım özenle uzman kişiler tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Birbirinden farklı renk ve modellerde sizlerin beğenisine sunulan plaj giyim ürünleriyle siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Balenli toparlayıcı modeller ve daha fazlası için sizi Kom’un büyülü dünyasına bekliyoruz.

Daha fazlasını oku