kom logo

STRAPLEZ BİKİNİ MODELLERİ

(24)
Sırala

Straplez Bikini Modelleri ve Fiyatları

Straplez bikini modelleri ve fiyatları hakkında aradığınız her şey size bir tık uzaklıkta. Plaj modasının öncü markası olan Kom birbirinden şık ve gösterişli straplez bikini modelleri ile size özel fiyatlardan sayfamızda sizleri bekliyor. Gelişmiş teknoloji ve çevre dostu üretimi bir araya getiren Kom uzun yıllardan beri kadınlara özel olarak bikini modellerini sizler için tasarlıyor ve beğeninize sunuyor. Plaj modasında siz de göz kamaştırıcı olmak ve şıklığınız ile beğeni toplamak istiyorsanız klasik, modern ve spor straplez bikini tasarımları birbirinden güzel renkleri ile sizleri bekliyor. Özen ve emek ile tasarlanıp üretilen her straplez bikini modeli güzelliklerinin yanı sıra kaliteli kumaşları ve birbirinden şık desenleri ile yazın vazgeçilmez parçaları arasında ilk sırlarda yerini alıyor. Siz de hem şık olmak hem de kaliteli bikini modellerine size özel fiyatlardan hemen sahip olmak istiyorsanız “Önce Kom giyilir sonra plaja inilir” mottomuz ile sizi Kom’un sihirli dünyasına bekliyoruz.

Straplez Bikini Modelleri

Straplez bikini modelleri birbirinden güzel ve özel tasarımları ile sizi bekliyor. Kaliteli Kom kumaşının kullanılması ile üretilmiş olan her bir tasarım ince işçilik ile hazırlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Rahatlığın ve şıklığın bir araya geldiği bikini modelleri her yaştan kadına ve kiloya göre titizlik ile usta eller tarafından hazırlanmaktadır. Siz de stil sahibi olduğunuzu Kom’un göz kamaştıran plaj giyim ürünleri arasında ilk sıralarda yerini alan straplez bikini modelleri arasından seçerek çevrenize yansıtabilirsiniz.

Malahit Dolgulu Straplez Bikini

Malahit dolgulu straplez model bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Kaplı ve telli olan yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Uzunluğu ayarlanabilen askılar çıkarılabilir, çapraz veya düz olarak uygun formda kullanılabilir. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz olarak kullanılabilen bikini modelinin bağlamalı ipi sayesinde sırt genişliği kolayca ayarlanabilir. Bikini altıysa ince kenarlıdır. Elastik yapısıyla vücuda tam oturarak giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu kullanım kılavuzuna uygun şekilde kullandığınız takdirde uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kalsi Çizgi Detaylı Straplez Bikini

Kalsi çizgi detaylı straplez bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Uzunluğu ayarlanabilen askılar boyundan bağcıklıdır. Çıkarılabilir süngerleri ile kaplı ve kapsız kullanıma son derece uygundur. Sahip olduğu telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Bağlamalı ipi sayesinde sırt genişliği kolayca ayarlanabilir. Pul işlemeli aksesuarı bikini takımına şıklık katmaktadır. Bikini altı ise yüksek beldir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Kaliteli Kom mayo kumaşı; klora, UV ışınlarına ve güneş koruyucularında bulunan yağlara karşı dayanıklıdır. Böylece mayo kumaşı formunu uzun süre korur ve ayrıca hızlı kurur. Ürün astarlıdır ve iç göstermez.

Aventurin Yapraklı Straplez Bikini

Aventurin yapraklı straplez bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Uzunluğu ayarlanabilen askılar boyundan bağlamalıdır. Bağlamalı ipi sayesinde sırt genişliği kolayca ayarlanabilir. Göğüs üstünde bulunan parlak şerit detayı bikini takımına şıklık katar. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli ya da desteksiz kullanıma uygundur. Bikini altı kalın kenarlıdır. Bağlamalı yapısı sayesinde kolayca ayarlanabilir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve kişiye giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayosu formunu uzun süre korur.

Riyoli İnci Aksesuar Straplez Bikini

Riyoli inci aksesuar straplez model bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Bikini takımı kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Uzunluğu ayarlanabilen askılar kolayca çıkarılarak çapraz ya da düz olarak uygun formda kullanılabilir. Göğüs ortasında bulunan inci detayları bikiniye şıklık katar. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Bikini altıysa kalın kenarlıdır. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli Kom kumaşından üretilmiş olan bikini takımınızı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kullanım talimatına uygun şekilde kullanmanızı öneririz.

Tinka Dokulu Kumaş Straplez Bikini

Tinka bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Kapsız ve telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Ekstra esnek kumaşı sayesinde giyim konforu sağlar ve kendinden çizgili dokusu bikini takımına şıklık katar. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Arel Düz Renk Dolgulu Straplez Bikini

Arel düz renk dolgulu straplez model bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Uzunluğu ayarlanabilen askılar çıkarılabilir, çapraz veya düz olarak uygun formda kullanılabilir. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz olarak kullanılabilir. Bikini altı ise kalın kenarlıdır. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve kişiye giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.

Linhan Düz Renk Straplez Dolgulu Bikini

Linhan düz renk straplez bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlayan bikini takımının uzunluğu ayarlanabilen askıları boyundan bağlamalıdır. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Bikini altıysa ince kenarlıdır. Bağlamalı yapısı sayesinde sırt genişliği kolayca ayarlanabilir. Elastik yapısıyla vücuda tam oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli Kom kumaşından üretilmiş olan bikini takımınızı uzun düre kullanmak istiyorsanız kullanım talimatına uygun şekilde kullanınız.

Obsidye Çiçekli Kaplı Straplez Bikini

Obsidye çiçekli bikini takımı iki parçadan oluşmaktadır. Bikini takımı kaplı ve telli yapısıyla rahat bir görünüm sağlar. Drapeli yapısı sayesinde vücudu şekillendiren bikini modeli ayrıca fit bir görünüm sağlar. Uzunluğu ayarlanabilen askılar çıkarılabilir, çapraz veya düz olarak uygun formda kullanılabilir. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Çıkarılabilen push-up dolgusu sayesinde destekli veya desteksiz kullanıma uygundur. Bikini altı ise kalın kenarlıdır. Elastik yapısıyla vücuda tam olarak oturur ve giyim konforu sağlar. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş Kom mayonuzu; güneş kremlerinin, güneş yağlarının, klorun, güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korumak için lütfen kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanınız.

Apatit Desenli Yüksek Bel Bikini

Apatit desenli yüksek bel bikini modeli iki parçadan oluşmaktadır. Çıkarılabilir askılara sahiptir. Bikini takımı kaplı ve telsiz yapısıyla rahat bir görünüm sunar. Elastik yapısıyla vücuda tam olarak oturan bikini takımı giyim konforu sağlar. Push-up dolgu desteği ile dekolteyi şekillendirir. Yüksel kaliteli Kom kumaşından üretilmiş olan bikini takımı kullanım talimatına uygun olarak kullanıldığı takdirde uzun yıllar ilk günkü halini korur.

Straplez bikini modelleri ve daha fazlası için KOM!

Straplez Bikini Nedir?

Straplez tasarımlar omuzları geniş gösteren ve büyük göğüsleri toparlayarak daha estetik gözükmesini sağlayan bikini tasarımlarıdır. Ayarlanabilir askıları ile son derece kullanışlı olan bikiniler ile siz de plaj kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Dolgulu Straplez Bikini

Dolgulu straplez tasarımlar ile siz de kendinizi muazzam hissedebilirsiniz. Her bedeni göz alıcı bir şıklık katan bu özel dolgulu tasarımlar ile şıklık yarışında önde olurken ayrıca plaj modasının da ilk sıralarında yerinizi alabilirsiniz. Dolgulu yapısı sayesinde göğüsleri destekleyerek dikleşmesini sağlayan bikini modelleri son teknoloji kullanılarak üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Deniz ve havuzlarda dikkat çekmek ve tarzınız ile adınızdan söz ettirmek istiyorsanız dolgulu straplez bikini modelleri ile hem şık olabilir hem de fit gözükmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Straplez Bikini Takımı

Straplez bikini takımları arasından siz de size uyan ve tarzınızı yansıtan tasarımları tercih ederek farklılık yaratabilir ve plaj modasında şıklığınız ile ilk sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Her bir tasarım kaliteli Kom kumaşı kullanılarak üretilmekte ve formunu uzun süre korumaktadır.

Straplez Bikini Renkleri

Straplez tasarımlar birbirinden güzel cıvıl cıvıl yaz renkleri ile Kom da sizi bekliyor. Yazın içinizi ısıtan sımsıcak renkleri ya da stilinize şıklık katacak pastel tonlar ile tasarlanıp üretilen bikini modelleri bir tık uzağınızda. Dilediğiniz renk ve modelde bikini tasarımını seçerek siz de stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. İster asilliğin rengi olan siyah straplez bikini modelleri arasından isterseniz de cesaret isteyen beyaz straplez bikini tasarımları arasından tercihinizi yaparak şıklık merdivenlerini hızlıca tırmanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve daha birçok rengin sade ve asil havasını, kırmızının ise en güzel tonunu straplez model bikini takımlarına yansıtan Kom, ayrıca yaz mevsiminin tüm renklerini tasarımlarında kullanmayı ihmal etmiyor. Mor, pembe, yeşil, mavi ve sarı rengin en güzel tonlarını straplez model bikini tasarımlarının incelikli kesimleriyle buluşturan Kom, plaj giyiminde pareo, plaj elbisesi ya da şortlar ile kusursuz görünümü elde etmenize olanak tanıyor.

Straplez Bikini Yıkama Talimatı

Straplez model bikinilerin daha uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanması son derece önemli bir noktadır. Hassasiyeti sebebi ile genel olarak çamaşır makinesinde değil elde yıkanılması önerilen bikini takımları sererek kurutulmalıdır. Bunun yanı sıra sıkma işlemi önerilmeyen bikinilerde ağartıcı ya da çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması ömrünün daha uzun olması için dikkat edilmesi gereken bir faktördür. Ütüleme ve kuru temizleme yapılmasının önerilmediği bikini tasarımlarını etiketleri üzerinde belirtilen yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkadığınız takdirde uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Straplez Bikini Fiyatları

Yazın plaj ve havuzlarda straplez model bikini kullanmayı seven Kom kadınları birbirinden farklı kesim ve ayrıntıya sahip bikini takımları sayesinde ihtiyaç duydukları görünüme kolayca ve özel fiyatlardan hemen sahip olabiliyorlar. Şıklığından ödün vermek istemeyen moda severler için Kom plaj giyim ürünleri arasında yerini alan straplez bikini takımlarını özel fiyatlardan sayfamızda bulabilirsiniz. Kom’un uzun yıllardan beri tasarlayıp ürettiği plaj giyim koleksiyonu ürünü olan straplez model bikini tasarımlarını siz değerli kadınlar için üretmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktadır. Denizde ya da havuzda gün boyu keyif alarak kullanabileceğiniz göz alıcı straplez model bikini takımları size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilir ve memnuniyet ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Straplez bikiniyi kimler giymeli?

Kadınlar için straplez model bikiniler plaj giyim ürünleri başında gelmekte. Son derece şık ve gösterişli olan straplez tasarımları kimler giymeli diye merak ediyorsanız eğer göğüsleriniz büyük ve kalçalarınız darsa bu tasarımlar aradığınız bikini modelleridir. Büyük göğüslerin küçük gözükmesini sağlayarak estetik bir görünüm sunan straplez bikini üstü ile siz de kum, güneş ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Straplez Dolgulu Bikini Nedir?

Straplez dolgunu bikiniler diğer adıyla destekli bikiniler kadınların yoğun olarak tercih ettikleri plaj giyim ürünleri başında gelmektedir. Kaldırma özelliği sebebi ile push up bikini olarak da adlandırdığımız bikini modelinin üst bölümünün alt ve yan kısımlarında yer alan dolgular göğsü sıkıştırarak yukarı doğru kaldırır. Bu sistem sayesinde daha dik ve gösterişli gözüken göğüslere sahip olmanın keyfiniz çıkarabilirsiniz.

Daha fazlasını oku