kom logo

PUSH UP DESTEKLİ SÜTYEN MODELLERİ VE FİYATLARI

Push up destekli sütyen modelleri, göğüslerinden memnun olmayan, daha dik ve dolgun görünmesini arzu eden kadınlar için üretilmiş en yaratıcı ve çekici çözümdür.

Push up sütyenlerin bir tek amacı vardır o da dolgulu yapıları ile göğüsleri daha şekilli ve büyük göstermektir.

Her renk ve desene sahip push up sütyenler ile kadınlar kendilerini daha güzel ve güvenli hissetmenin yanı sıra şıklığı da yakalamaktadır.

Aslında dolgulu /destekli sütyen çeşitlerinden biri olan push up’lar özel bir üretim tekniğine sahiptir. Bu özellikleri ile de kadınların ister günlük ister özel günlerde kullanıma oldukça müsaittirler.

PUSH UP DESTEKLİ SÜTYEN MODELLERİ

Push up sütyenler kadınların en çok tercih ettiği modeller olması itibariyle gün geçtikçe çeşitlenmektedir. Dantel detaylıları, tam ya da yarım desteklileri, sıvı dolgulu ya da yapışkanlı modelleri, lazer kesimli olanları derken kadınlar bunca model arasından tercih yapmakta zorlanmaktadır.

Gelelim bu modeller ve özelliklerine:

Dantel Detaylı Destekli Sütyen

Destekli sütyenlerin en göz alıcı modelleri arasında dantelli modeller yer almaktadır. Tamamı ya da belli kısmı dantelle çevrelenmiş bu modeller kadınların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Daha göz alıcı ve cazibeli…

Lazer Kesim Destekli Sütyen

Özel lazer kesimi ile iz belli etmez. Göğüs destek pedleri ile dekolteyi şekillendirir. Dikişsiz formuyla tişört altı rahat kullanım sağlar.

Tam Dolgulu Destekli Sütyen

Tam destekli sütyenler, göğüsleri yalnızca alttan değil yan kısımlardan da destekleyen modellerdir. Göğüslerdeki sarkma ile yanlara doğru yayılmayı ortadan kaldırır. Tam destekli sütyenler ile göğüsler hem daha dik hem de daha toplu gözükür. Özellikle dar kıyafetlerin altında güzel bir görünüm ortaya çıkar.

Yarım Dolgulu Destekli Sütyen

Yalnızca göğüs altında dolgu bulunduran modellerdir. Sütyenin kupları da göğsün yarısını sarar. Yanlardan destek sağlamadığı için sütyenin üst kısmında bir potluk oluşma riski her zaman vardır. Yarı dolgulu sütyenler spor yaparken ya da vücut hatlarını fazla belli etmeyen kıyafetlerle kullanılabilir. Hafif destekli model olarak da bilinir.

Pamela Destekli Lazer Kesim Sütyen

Lazer kesimi sayesinde iz belli etmez. Göğüs destek pedleri ile dekolteyi şekillendirir. Uzunluğu ayarlanabilen askılar çıkarılabilir, çapraz ve ya düz olarak kıyafete uygun formda kullanılabilir. Kaplı ve telli yapısıyla son derece rahattır, dikişsiz formuyla tişört altı rahat kullanım sağlar. İpeksi parlaklıkta yumuşak kumaşı cilt dostudur ve daha iyi hissetmenizi sağlar. Elastanı, günlük kullanımda ürünü daha esnek hale getirir, şeklini korumasını ve üzerinize tam oturmasını sağlar.

Angeline Destekli Sütyen

Göğüs pedleri ile dekolteyi şekillendirir. Kupları çift katmanlıdır ve içini göstermez. Kaplı ve telli yapısıyla son derece rahattır, dikişsiz formuyla tişört altı rahat kullanım sağlar. Askı ve sırt dantel detayı şıklık katar.

Ve daha fazlası için KOM’a gelebilir, push up destekli sütyen modelleri içinden ihtiyacınız olan neyse zevkinize ve tarzınıza göre seçebilirsiniz. Önce KOM giyilir, sonra dışarı çıkılır…

PUSH UP DESTEKLİ SÜTYEN NEDİR?

Alt ve yan kısımlarında dolgusu bulunan, bu dolgular ile göğsü sıkıştırarak yukarı doğru kaldıran sütyen türüne push up destekli sütyen denmektedir. En önemli özelliği göğsü yukarı kaldırmasıdır. Aynı zamanda göğsün yanlara doğru yayılmasının da önüne geçer.

Bu sayede küçük göğüslü kadınlar daha büyük görünümlü göğüslere kavuşur.

Bu tür iç çamaşırları aynı zamanda sarkmış göğüsler üzerinde de deyim yerindeyse “mucize” yaratır. Kadınların kendilerinde kusur olarak gördüğü bu durum push up destekli sütyenin yardımı ile ortadan kalkar ve kadınlar daha dik görünen göğüsleri ile arzı endam eylerler.

Kadınlar, dik gösteren sütyenlerini kullandıkları zaman, istedikleri görünümü herhangi bir estetik müdahaleye gerek kalmadan sağlarlar. Daha kolay ve daha pratik…

Push up sütyenlerin değişik özelliklere sahip farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sütyenler özellikle son yıllarda kadınların vazgeçilmezleri arasına girmiş, her çamaşır çekmecesinde kendine yer bulmuştur.

Push up destekli sütyenlerde de doğru bedeni tercih etmek hayati önem taşımaktadır. Bu sütyenlerde doğru beden, normal sütyen bedeninden 1 beden daha büyük olarak kabul edilir.

Öte yandan sütyen kumaşına da dikkat edilmelidir. Sağlık açısından penye ve pamuklu kumaşlar tercih etmek daha doğru bir hareket olacaktır.

DESTEKLİ SÜTYEN VE DOLGULU SÜTYEN ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

Push-up sütyen ve dolgulu sütyenlerin ikisi de dolguludur, ancak dikkat edilmesi gereken en önemli fark, birinin ekstra dolguya sahip olması ve diğerinin hafifçe astarlı olmasıdır.

Destekli sütyenler göğsün daha dik ve toplu durmasını sağlayan modellerdir. Bunu iç çamaşırının altına ve yanına koyulmuş olan dolgu malzemesi sayesinde yaparlar. Dolgulu sütyen ise adı üstünde içinde dolgu malzemesi olan sütyenlerdir. Göğsü 1-2 bedene kadar daha büyük gösteren iç çamaşır türüdür. Bu sütyenlerle göğüs ölçüsü 75 olan bir kadın 85 beden gibi görünebilmektedir.

Dolgulu sütyenleri sadece göğüsleri büyük olsun isteyen hanımlar kullanırken, büyüklüğün yanında diklik isteyen hanımlar destekli sütyenleri tercih etmektedir.

PUSH UP DESTEKLİ SÜTYEN RENKLERİ

Push up destekli sütyen renkleri klasik olarak öncelikle beyaz, siyahtır. Özellikle siyah ve beyazın tartışmasız bir üstünlüğü varken ten rengi push up sütyenler de tercih listesinin ilk sıralarında yer alır.

Ancak açık pembeler, yeşiller, maviler, sarılar, lacivertler, morlar, bordolar, vizonlar da kendisini push up sütyenlerde gösterir. Gülkurusu, ekru, pudra, krem gibi ara renkler de kullanılır.

Rengarenk push up iç çamaşırları ile kendinizi daha güzel ve çekici hissetmek sizin elinizde. Çünkü sütyenlerde renk tercihi tamamen ürünleri kullanacak olan kadınlara kalmış bir detaydır. Stillerine uygun renkleri bulan kullanıcılar iç giyimde de şıklığın, rahatlığın, çekiciliğin yolunu keşfetmiş olurlar.

DESTEKLİ SÜTYEN YIKAMA TALİMATI

Destekli sütyenlerin şeklinin ve renginin uzun süre korunması doğru bir şekilde yıkanmalarına bağlıdır. Yıkama talimatları genellikle ürünün üzerinde yer almaktadır. Bu talimatlara uyulduğu takdirde push up destekli sütyenleri daha uzun süre kullanabilirsiniz. Aksi takdirde renkleri solabileceği gibi, şekil deformasyonları sık karşılaşacağınız bir sorun haline gelebilir.

Destekli sütyenler çamaşır makinasında yıkanmamalı, sadece elde yıkama yapılmalıdır. Bu tavsiyeye rağmen balenli destekli sütyenini çamaşır makinasında yıkayan biriyseniz, karşınıza baleni yerinden çıkmış bir üstyen çıkabilir.

Kurutma makinasında kurutma işleminden de kaçınmak gerekir. Çamaşır suyu ile yıkanmaması gereken destekli sütyenlerin ütülenmemesi de gerekir.

Tüm bu detaylar için ürünün yıkama talimatını etiketinden mutlaka okumanız ve bu talimatlara göre yıkama yapmanız gerekmektedir. Bu size ürününüzü daha uzun süre kullanma avantajı sunacaktır.

PUSH UP DESTEKLİ SÜTYEN FİYATLARI

KOM’un Push up destekli balenli sütyen modelleri, çevreci teknolojileri, kaliteli kumaş ve malzeme kullanımıyla bir araya getiriyor. İncelikli olduğu kadar güçlü çizgilere sahip, her beden, her zevk ve her ihtiyaca hitap eden modeller, en uygun fiyat avantajıyla tüketicilere sunuluyor.

Siz de kaliteli ve şık Kom destekli sütyenleri ister mağazalarımızdan isterseniz internet sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

SSS:

Kadınların kendince kusurlarını kapatmak ve daha güzel görünmek için tercih ettiği destekli sütyenler ile ilgili akıllara takılan pek çok soru vardır. Bu sorular ve cevapları aşağıda sizleri bekliyor:

Destekli sütyen neden kullanılır?

Herkes push up destekli sütyen modellerini küçük göğüslere sahip kadınlar kullanır sanır ama aslında durum öyle değil. Evet küçük göğüslü kadınlar bu sütyenleri tercih eder ama aynı zamanda göğüslerinde sarkmalar olan kadınlar da daha dik bir görünüm için destekli sütyenleri kullanır. Destekli sütyen hem daha büyük görünüm verir. Hem de yana doğru yayılmış göğüsler üzerinde toparlayıcı etki gösterir. Özellikle dar kıyafetlerle birlikte kullanılırsa daha göğüsler daha biçimli görünür.

Öte yandan göğüsleri ayrık olan kadınlar da bu sütyenleri kullanırsa göğüsler daha birleşik duracaktır.

Destekli sütyen sarkmayı önler mi?

Destekli sütyen sarkmayı önleyebilir. Göğüslerin kendi ağırlığı nedeniyle oluşabilecek sarkmaları göğüs ağırlığının bir kısmını üstlenerek önler.

Ancak bu sütyenler asıl olarak sarkmış göğüslerin daha dik görünmesini sağlayarak kadınlara hizmet eder.

Ekstra push-up sütyen nedir?

Küçük göğüslü kadınlar için mucizeler yaratan sütyendir. Göğsün görünümünü 2 bedene kadar büyük gösteren bu sütyende yeterli dolgu sağlamak için iki kat daha fazla dolgu söz konusudur.

Destekli sütyen faydaları nedir?

Push up sütyenler, farklı göğüs ölçülerine sahip kadınlar arasında popülerdir. Göğüs dokusunun daha sıkı görünmesini sağlarlar. Ayrıca kıvrımlı ve doğal bir görünüm sunarak kadınlara hayallerindeki vücut tipine ulaşma şansı verirler. Elbiseler, tişörtler, gömlekler hatta resmi kıyafetlerin altında bile kullanılabilirler.

Küçük göğüslü kadınlar daha büyük göğüs görünümüm ve bu sayede göğüs dekoltesini artırmak için push-up sütyenleri tercih ederken, orta ila büyük göğüslere sahip kadınlar daha dik göğüsler için push up sütyenleri kullanır. Bu açıdan en önemli faydası kadınlara kendilerini daha güzel, daha estetik ve çekici hissettirmektir.

Uzun lafın kısası push up sütyenler, biraz çekicilik arayan tüm kadınlar için kolayca ulaşabileceği bir alternatiftir.

Destekli sütyen alırken nelere dikkat edilmeli?

Her sütyen modelinde olduğu gibi, push up sütyenlerde de doğru bedeni kullanmak önemlidir. Aksi durumda dar seçilecek bir sütyen göğüste taşmalara neden olarak kötü bir görüntü ortaya çıkarır. Bol seçildiğinde ise potluk yapar.

Kumaş burada da çok önemli bir ayrıntıdır. Terleme yapmayan pamuklu veya penye kumaşlar nefes alabilen yapıları ile daha sağlıklıdır. Bu sayede pişik veya cilt tahrişi gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Ayrıca hangi kıyafetin altında kullanılacağına göre de bir seçim yapmak gerekir.

Sütyende Plunge Ne Demek?

Plunge sütyen özel bir sütyen modelidir. Göğüslerin arasında boşluk varsa, yan kısımlar da diğer bölgelere göre daha dolgunsa bu model sütyen kullanmak doğru olacaktır. Sütyenin en önemlisi avantajı göğüsleri ortada birleştirmesi ve göğsü toparlamasıdır.

Daha fazlasını oku