kom logo

DANTELLİ KÜLOT MODELLERİ VE FİYATLARI

(27)
Sırala
Renk
renkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenkrenk
Fiyat
44

DANTELLİ KÜLOT MODELLERİ VE FİYATLARI

Dantelli külot modelleri iç giyiminde de şık olma kaygısı taşıyan günümüz kadınlarının iç giyimde en çok tercih ettiği çamaşır grubudur.

Şık duruşları ile beğenilen ve kadınların kendilerine güven duymasını sağlayan dantelli külotlar farklı renk ve desen alternatifleri ile sunulmaktadır.

Bu desen ve renkler arasından stillerine uygun olanları seçen günümüz kadınları ise, dış giyim ürünlerin altlarında kusursuz duran iç giyimleri ile özgüvenli bir şekilde, salına salına yürürler.

Dantelli Külot Modelleri

Dedik ya dantelli külotlarda artık modeller her geçen farklılaşıyor ve çoğalıyor. Seçenekleri arttıkça artan kadınlar da bu farklı modeller arasından tarzlarına ve giyim şekillerine en uygun olan modeli seçmeye çalışıyor.

Yazımızın bu bölümünde dantelli kadın külot modelleri hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Belki bu bilgiler alışveriş yaparken işinizi kolaylaştırır.

Dantelli Tanga

Dantelli tanga modelleri, ip detayıyla kalça dekoltesini ortaya çıkarırken Fransız danteli kullanımıyla daha çekici bir iç giyim modasını beraberinde getiriyor. Kadınların en çok tercih ettiği beyaz dantelli tanga modelleri diğer renk alternatifleriyle birlikte vitrinlerde yer alıyor.

Şeffaf Dantelli

İçi, dışı şık kadınların dolaplarında yerini alan başlıca dantelli külot modelleri arasında şeffaf dantelli külot modelleri geliyor. Transparan yani şeffaf dantel kullanımıyla özel olarak tasarlanan şeffaf dantelli külotlar farklı bedenlerde, her zevke uygun farklı kesimler sayesinde son derece çekici bir görünüm ortaya koyuyor. Fransız dantelleri kullanılarak tasarlanan bu külotlar kadınların şıklığını zirveye taşırken en özel anlarda cazibelerini ön plana çıkarıyor.

Dantelli Yüksek Bel

Yüksek bel külotlar göbek deliğinden en 7- 8 cm yukarda olan ve göbeği tamamen saran külot modelidir. Beli ve kalçayı tamamen içine alır. Bel ve karın bölgesinin desteklemeleri sonucunda vücudun daha şekilli görünmesini sağlayan ve yüksek konfor sunan bu külot modeli dantel detayıyla kadınların iç dünyalarına cazibe katmaktadır.

Dantelli Büyük Beden

Dantelli iç çamaşırlarını sadece fit vücutlu kadınları giyecek diye bir kural tabi ki yok. Kilosu olmasına rağmen dantelin sunduğu çekici görsellikten faydalanmak isteyen kadınlar için de dantelli büyük beden külot seçenekleri bulunmaktadır. Güzel ve çekici görünmek her bedende kadının hakkıdır.

Mois Fransız Dantelli

Kom’un özel modellerinden biri olan Mois Fransız dantelli şort külot özel ve konforlu kesimdedir. Optimum vücut şekillendirme efekti için uzun paçalı bir kesime sahiptir. Dekoratif dantelli esnek ve yumuşak dokusu sayesinde gün boyu özel hissetmenizi sağlar. Hem rahat etmek hem de kıyafetinizin düzgün görünmesini sağlamak için doğru külot seçimi oldukça önemlidir. Kaliteli kumaşı uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturur. Ağ kısmı yüzde 100 pamuktur.

Amour Çiçek Dantelli

Yine Kom’un özel modellerinden biri olan Amour çiçek dantelli külot, özel kesimi ile rahatlık sunar. Bedene mükemmel şekilde oturur. Ağ kısmı yüzde 100 pamuktur. Estetik görünümü ve yumuşak danteli ile gün boyu konfor sağlar, Amour sütyen grubu ile kombinlenebilir.

Sindy Şeffaf Dantelli

Kom’un size özel tasarımları arasında yer alan Sindy şeffaf dantelli külot adı üzerinde şeffaf dantel detaylıdır. Danteli ile şık, Maxin sütyen ile kombinlenebilir. Kumaşı uzun süre formunu korur. Özel kalıbı ile hafif ve rahattır.

Lilly Çiçek Dantelli

Kom’un mükemmel tasarımları arasında yer alan Lilly çiçek dantelli, özel bir kesime sahiptir. Bedene mükemmel şekilde oturan külotu çiçek dantelli Lilly Sütyen ile kombin yapabilirsiniz.

Bridal Full Dantelli Gelin Şort

Optimum vücut şekillendirme efekti için uzun paçalı bir kesime sahiptir. Kendinizi özel ve gün boyu rahat hissetmenizi sağlar. Dantelli yapısı şıklık katar. Gelin iç çamaşırı koleksiyonunu özel bir parçasıdır.

Bridal Lazer Kesim Dantelli Gelin

Kom’un özel tasarımlarından olan Bridal Lazer kesim dantelli gelin külotözel kesimi ile size kendinizi özel ve rahat hissettirir. Bedene tan oturan modelin ağ kısmı yüzde 100 pamuk olduğu için de sağlıklıdır. Gelin iç giyim ürünleri arasında iddialı bir modeldi ve iddialı olmayı seven gelinlerin tercih edeceği bir modeldir.

ve daha fazlası için KOM mağazaları ya da internet sitesine gelip, stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun dantelli iç çamaşırlarından istediğinizi alabilirsiniz.

Dantelli Külot Nedir?

Başlangıçta bir kadının gövdesinin alt yarısını kapsayacak şekilde tasarlanan külotlar aradan geçen zaman ile ciddi değişimden geçmiştir. 1970’lerden itibaren küçülmeye başlayan külot modelleri Fransızların moda dünyasına hediye ettiği dantelle ile birleşince daha da dikkat çekici bir form kazanmıştır.

Her kadının gardrobunda en azından bir tane bulunan bu külotların tamamı ya da bir kısmı danteldir. Şeffaf olarak da üretilebilen dantelli kadın külot, dantelin yumuşaklığı ile tüy gibi hafif bir his vererek ve yokmuş gibi hissettirerek kadınları memnun eder. Çünkü danteller külotlara çekici bir dokunuş katmaktadır. Çünkü dantel çamaşıra bir zarafet ekler, her yaş ve tarzdaki kadına yakışır…

Kullanıcılarını rahatsız etmeden güzellik ve çekicilik kazandıran dantel detaylı külotlar özel tasarımları ile daha uzun yıllar en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaya devam edeceklerdir.

Dantellli slip külotlar, tangalar, yüksek belliler, şeffaflar derken bu alanda da seçim yapak gittikçe zor olaya başlasa da şıklığından ödün vermeyen kadınlar, dış giyimlerinin altına uygun modelleri almanın bir yolunu mutlaka bulmaktadır.

DANTELLİ KÜLOT RENKLERİ

Göz alıcı renklere sahip dantelli külotlar, gerek fantezi giyim ürünü olarak gerekse de günlük kullanım için artık her kadının çekmecesinde en az bir tane bulunmaktadır.

Burada renk seçimi tamamen kullanacak kişinin zevkine ve hangi kıyafetin altına giyeceğine bağlıdır.

En çok tercih edilen renkler beyaz, siyah ve kırmızı olurken, pembeler, maviler, lacivertler, bordo, ekru, pudra, mor, gri, vizon gibi ya da ten rengi gibi ara renkler de fazlasıyla alıcı bulmaktadır.

Külot rengi aslında altına giyildiği kıyafetler ile ilgili bir konudur. Çünkü birlikte giyildiği kıyafetten rengi belli olan külotları doğal olarak kimse istemez. Renk seçimi dış giyim ürününe göre yapılırsa kadınları daha çok memnun edecek sonuçlar elde edilecektir.

DANTELLİ KÜLOT DESENLERİ

Dantelli kadın külot modelleri sade ve düz olabildiği gibi desenli forma da sahip olabilir. Çamaşırlar, desenli yapıları ile daha da cazip hale gelmektedir. İç çamaşırlarında sadeliği değil desen detayları ile görselliği tercih eden kadınların öncelikli tercihleri desenli modellerdir. Kadınlar özellikle çiçek desenleri ile süslü bu çamaşırlar ile hem iç hem de dış şıklığı bir araya getirmektedir.

DANTELLİ KÜLOT YIKAMA TALİMATI

Dantelli külotların şeklinin ve renginin uzun süre korunması doğru bir şekilde yıkanmalarına bağlıdır. Yıkama talimatları genellikle ürünün üzerinde yer almaktadır. Bu talimatlara uyulduğu takdirde dantelli kadın külotlarını daha uzun süre kullanabilirsiniz. Aksi takdirde renkleri solabileceği gibi, şekil deformasyonları sık karşılaşacağınız bir sorun haline gelebilir.

Dantelli külotlar en fazla 30 derecede yıkama yapılmalıdır Asarak kurutulması gereken bu ürünler kurutma makinasında da kurutulmamalı, yıkama işlemi sırasında da çamaşır suyu kullanılmamalı, ütülemekten de kaçınılmalıdır.

DANTELLİ KÜLOT FİYATLARI

KOM’un iç çamaşır model çeşitleri çevreci teknolojileri, kaliteli kumaş ve malzeme kullanımıyla bir araya getiriyor. İncelikli olduğu kadar güçlü çizgilere sahip, her beden, her zevk ve her ihtiyaca hitap eden modeller, en uygun fiyat avantajıyla tüketicilere sunuluyor.

Siz de kaliteli ve şık dantelli külotları ister mağazalarımızdan isterseniz internet sitemizden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

SSS:

Sıra ister şeffaf, ister tül olsun, ister gece iç giyim olarak kullanılsın dantelli külotlar ile ilgili kadınların aklına takılan soruları cevaplamaya geldi. Bu soruların ilki ve belki de en önemlisi dantelli külot nasıl seçilir olmaktadır.

Dantelli Külot Nasıl Seçilir?

Dantelli külot satın alırken temkinli ve dikkatli olunması gerekir. Özellikle sentetik kumaşlardan uzak durulması gerekir. Terleme yapmayacak kumaşlar tercih edilmelidir ki herhangi bir enfeksiyona sebep olmasın. Bu nedenle özellikle ağ kısmı pamuklu olan külotlar seçilmelidir ki cilt nefes alsın ve ıslaklık veya ne vücutta kalmasın.

Külotun bedene uygun alınması da çok önemlidir. Çok dar seçilen bir dantelli külot kan dolaşımını engeller, cilt tahrişlerine de neden olur. Bol alınan bir çamaşır ise potluk yaparak kusursuzluğunuzu bozabilir.

Bu noktada aslında dantelli alt iç çamaşırı seçerken göz önüne alınması gereken ilk nokta sağlık, ikinci nokta da kullanım rahatlığı olmalıdır.

Dantelli Külot Kalitesi Nasıl anlaşılır?

Kaliteli dantel külot kişinin kendini içinde rahat hissettiği ve her şeyden önemlisi sağlıklı külottur. Bir bakışta anlaşılamayan bu kaliteyi dokunarak hissetmek mümkündür. Dantel yumuşaksa ve cilde batmıyorsa kaliteli bir dantel ile üretilmiş demektir.

Fransız dantelinden yapılmış külotların daha kaliteli olduğu da su götürmez bir gerçektir. Ağ kısmı pamuk olarak üretilmiş olanları ise hem kaliteli de hem de sağlıklıdır.

Bu nedenle dantelli külot seçimi yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta kumaş türünün alerji yapmamasıdır. Alışveriş yaparken mümkünse el ile kumaşı kontrol etmek dantelin kalitesi hakkında fikir verir. Ayrıca kumaş türünün nem emici ve sıcak tutma özellikli olmasına da dikkat edilmelidir. Bu şekilde kumaşlar ile üretilen dantelli külotları kaliteli sınıfına alıp, yaz-kış endişe duymadan kullanmak mümkündür.

Daha fazlasını oku