kom logo

Korse Modelleri

Korse modelleri ve fiyatları hakkında aradığınız her şey Kom da sizi bekliyor. Birbirinden şık ve gösterişli korse modelleriyle şıklığınıza şıklık katarak kıyafetlerinizin içinde göz kamaştırıcı olabilirsiniz. Kadınlar için özel olarak titizlikle tasarlanıp üretilen, modaya yön veren birbirinden şık ve beğeni toplayan iç giyim ürünleri arasında yerini alan korse tasarımları arasından siz de seçiminizi yaparak stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilir ve ayrıca Kom kalitesine sahip olmanın da ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kom’un rahatlığa ve konfora önem verdiği, şıklığı ile dikkat çeken son moda iç giyim koleksiyonu ile siz de kendi tarzınızı yaratabilir ve dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Günlük hayat ya da iş hayatının da kombin seçimlerine özen gösteren kadınlar iç giyim konusunda da şıklığı elden bırakmamak için birbirleri ile yarışıyorlar. Kom olarak bizler de dikkat çeken ve beğeni toplayan birbirinden güzel iç giyim alternatiflerini siz değerli kadınlara özel olarak hazırlıyoruz. Her biri çevre dostu üretim ve son teknolojinin birleşmesi ile üretilen korse ürünleri özel fiyatları ve iddialı tarzları ile Kom da sizleri bekliyor. Kom, her ürün kategorisinde olduğu gibi iç giyim ürünü olan korse kategorisinde de kadınların şıklığı ve rahatlığının yanı sıra sağlığını da ön planda tutarak beğeni toplamayı başarıyor. Yıllara meydan okuyan Kom markası “Önce Kom Giyilir” mottosu ile üst kalitede iç giyim ürünlerini, uzun süreli kullanıma uygun ve yıpranmaya karşı dayanıklı olarak kaliteli kumaşlar kullanarak üretmektedir. Siz de Kom’un adından söz ettiren iç giyim ürünü olan korse koleksiyonu arasından seçiminizi yaparak iddialı ve şık kadınlar arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Sizler için bu blog yazımızda birbirinden şık ve kullanışlı korse modellerini bir araya getirdik. Siz de farklı renk ve desen alternatifleri ile sizler için hazırlanan korse modelleri arasından seçiminizi yaparak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Siyah Dalia Dikişsiz Korse

Daha ince bir görünüme sahip olmanız için kaliteli Kom kumaşı ile hazırlanmış korse; orta yüksek sıkılıktadır. Dikişsiz çift kat kumaştan oluşan karın ve kalça kontrol paneli, karnınızı ve kalçanızı mükemmel şekilde toparlar. Popo kaldırma özelliği sayesinde daha estetik bir görünüm sağlar. Kıyafetlerin altından gözükmez, sıkıştırma ya da batma yapmaz. Kaliteli ve hafif Kom kumaşı uzun süre formunu korur ve bedene mükemmel şekilde oturur. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Beyaz Sonya Dikişsiz Korse Külot

Beyaz Sonya dikişsiz korse külot, daha ince bir görünüme sahip olmanız için kaliteli Kom kumaşı ile hazırlanmıştır. Korse orta yüksek sıkılıktadır. Çift kat kumaştan oluşan karın kontrol paneli vücudu toparlar ve bir beden küçük gösterir. Kıyafetlerin altından gözükmez, sıkıştırma ya da batma yapmaz. Kaliteli ve hafif Kom kumaşı uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturur. Kişiye giyim konforu sağlar. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Beyaz Daisy Balenli Bel Korsesi

Daha ince bir görünüme sahip olmanız için kaliteli Kom kumaşı ile hazırlanmış korse; orta-yüksek sıkılıktadır. Karın ve mide kontrol panelleri ve balenleri bulunan bel korsesi, toparlama özelliğine sahiptir. Vücudun daha rahat formunu alabilmesi için yan panellerde tek kat kumaş kullanılmıştır. Kıyafetlerin altından gözükmez, sıkıştırma ya da batma yapmaz. Kaliteli ve hafif Kom kumaşı uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturur. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Beyaz Diana Külotlu Bel Korse

Beyaz Diana külotlu bel korsesi, daha ince bir görünüme sahip olmanız için kaliteli Kom kumaşı ile hazırlanmıştır. Korse orta sıkılıktadır. Karın ve mide kontrol panelleri, karnınızı ve midenizi toparlayarak daha estetik bir görünüm sağlar. Kıyafetlerin altından gözükmez, sıkıştırma ya da batma yapmaz. Kaliteli ve hafif kom kumaşı uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturur. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Ten Body Shape 2 Toparlayıcı Korse

Ten body Shape toparlayıcı korse, daha ince bir görünüme sahip olmanız için kaliteli Kom kumaşı ile hazırlanmış olup orta sıkılıktadır. Mide, basen ve baldırlarda oldukça etkilidir ve daha pürüzsüz, ince bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Paçada kıvrılma sıyrılmayı önleyen elastan özel bandı ve hafif dokusuyla vücudunuzu şekillendirir. Kıyafetlerin altından gözükmez, sıkıştırma ya da batma yapmaz. Kaliteli ve hafif Kom kumaşı uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturur. Ağ kısmında %100 pamuk kullanılmıştır. Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Korse Nedir?

Korse; kadınlar için özel olarak üretilmiş olan ve kadınların zayıf gözükmesini sağlamak için tasarlanan iç giyim ürünüdür. Farklı modeller de tasarlanıp üretilen korse modelleri arasından siz de tercihinizi yaparak daha zayıf ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Korse Elbise

Korse elbise tasarımları son derece şık ve gösterişli olan elbise modelleridir. Bu elbiseler sayesinde kıvrımlı vücut hatlarına sahip olarak dikkat çekici olabilirsiniz.

Bel İnceltici Korse

Bel inceltici korse tasarımları bel bölgesinin kıyafetler altında son derece şık ve alımlı gözükmesini sağlayan iç giyim ürünleridir. Siz de kaliteli ve şık bel inceltici tasarımlara sahip olmak istiyorsanız Kom korse koleksiyonu sizi bekliyor.

Toparlayıcı Korse

Toparlayıcı korse tasarımları kadınlar tarafından yoğun ilgi gören iç giyim ürünleri arasında yerini almaktadır. Toparlayıcı korse modelleri vücut hatlarını toparlayarak kişinin daha zayıf ve fit görünmesini sağlamaktadır. Aradığınız toparlayıcı korse modellerini Kom’da bulabilirsiniz.

Korse Etek

Korse etek tasarımları hem etek hem de elbiseler altında toparlayıcı etkisi olan kullanışlı ürünlerdir. Her yaştan kadın bedenine göre tasarlanıp üretilmiş olan korse etekler ile siz de fit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dikişsiz Korse

Dikişsiz korse tasarımları dikkat çeken modelleriyle Kom sayfasında sizi bekliyor. Kıyafetler altında belli olmayan ve son derece kullanışlı olan dikişsiz korselerle siz de istediğiniz kombinleri beğeniyle yapabilirsiniz. Özellikle ince kumaşlardan tasarlanmış olan kıyafetlerin altında kullanılmak üzere son derece ideal olan dikişsiz korseler size bir tık uzaklıkta.

Balenli Bel Korsesi

Balenli bel korsesi modelleri beğeni toplayan tasarımlarıyla sizi bekliyor. Oldukça kullanışlı ve fonksiyonel olarak tasarlanan balenli bel korsesi ile belinizi sabitleyerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yapısı gereği kayma ya da bozulma yapmayan balenli bel korsesine model ve renk alternatifleriyle sahip olabilirsiniz.

Vücut Korsesi

Vücut korsesi modelleri bedeni tamamen sararak oldukça fit bir görünüm elde edilmesini sağlar. Rahatlığının yanı sıra yapısı ile de kıyafetlerin altında belli olmayan vücut korsesiyle siz de hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz vücut korsesi modellerini Kom’da bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Yüksek Bel Korse

Yüksek bel korse modelleri Kom’da sizi bekliyor. Kaliteli Kom kumaşı kullanılarak üretilen her bir korse tasarımı kadınların bedenlerine tam olarak oturmaktadır. Bu sayede daha fit bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayan yüksek bel korseler kişinin kendine olan güvenini arttırmaktadır. Yüksek bel olma özelliğiyle bel ve karın bölgesinde bulunan fazlalıkların kamufle edilmesinde son derece etkilidir. Siz de daha fit ve estetik bir görünüm kazanmak için istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Korse Renkleri

Korse renkleri dikkat çeken ve beğeni toplayan modelleriyle sizi bekliyor. Rahatlığının yanı sıra yazın favori renklerini içinde barındıran plaj elbisesi modelleri ile siz de stil sahibi olduğunuzu plaj da ya da havuz kenarlarında ortaya koyabilirsiniz.

Korse Yıkama Talimatı

Korse modellerinin daha uzun süre canlılığını koruması ve kalitesinden ödün vermemesi için etiketinde yer alan yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanması son derece önemlidir. Korse tasarımları çamaşır makinasında yıkanacaksa en fazla 30 derece sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. Bu sayede aşınma ve yıpranmanı önüne geçilmesi sağlanır. Sıkma işlemi önerilmeyen korse modellerin de ağartıcı ya da çamaşır suyu gibi ürünlerin kullanılmaması ömrünün daha uzun olması için dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Ütüleme ve kuru temizleme yapılmasının önerilmediği korse tasarımlarını etiketleri üzerinde belirtilen yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkadığınız takdirde uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyacak şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

KOM Korse Fiyatları

Kom en şık ve kullanışlı korse fiyatları hakkında aradığınız her şeyi internet sayfanızda bulabilirsiniz. Şık ve gösterişli korse modellerinin yanı sıra rahatlığı ile size hitap eden iç giyim ürünleri arasından seçiminizi yaparak modayı takip edebilirsiniz. Korse tasarımlarının her biri usta eller tarafından titizlik ile üretilmektedir. Siz de gün içinde ve özel günlerde rahatlığı, şıklığı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kom korse tasarımları rengarenk modelleri ve şıklığıyla sizleri bekliyor.

Daha fazlasını oku